Ako si vybrať štýlové a módne hodinky

Štýlové dámske hodinky predstavujú špecifický módny doplnok a okrem svojej praktickej funkcie by mali vhodne dotvárať aj celkový imidž a individualitu svojej nositeľky. Ich výber však nemusí byť vôbec jednoduchý. Aby sme vám vašu voľbu trochu uľahčili, ponúkame Vám pár užitočných informácií a tipov.

 

Asi máloktorá dáma sleduje pri výbere vhodných hodiniek len praktické hľadisko. Jedinečné a trendové hodinky sú bezpochyby dôležitým módnym doplnkom každej modernej dámy s vyhraneným štýlom obliekania. Túžite aj vy po nápaditom modeli tohto módneho doplnku, ktorý by vhodne podčiarkol váš jedinečný štýl a vystihoval Vašu osobnosť?

 

V takomto prípade Vás určite osloví zaujímavá ponuka originálnych dámskych značkových hodiniek. Michael Kors hodinky alebo hodinky značky Guess vám určite ponúknu to správne riešenie v podobe modelu, ktorý vhodne podčiarkne vašu jedinečnosť. 

 

Hodinky sú zrkadlom Vašej osobnosti

Niet žiadnych pochýb o tom, že práve trendovým hodinkám patrí popredné miesto v rebríčku módnych doplnkov. Zároveň sú veľmi osobným predmetom, ktorý o Vás mnoho prezradí. Hodinky totiž poukazujú na životný štýl, spoločenský status a osobnosť svojho nositeľa.

 

Najmä luxusné hodinky vypovedajú o tom, že máte vyberaný vkus a potrpíte si na svoj imidž a postavenie. Niektoré detailne prepracované modely z dielne známych dizajnérov plnia aj funkciu skvostného šperku vystihujúceho Vašu jedinečnosť, do ktorého sa Vám rozhodne oplatí investovať.

 

michael-kors2Módne hodinky známych dizajnérov

Pre mnohých úspešných ľudí sa stali hodinky obľúbeným doplnkom, ktorým radi prezentujú svoj osobný vkus a spoločenské postavenie. Z tohto dôvodu sa práve luxusné modely niektorých známych a svetovo uznávaných dizajnérov stali klasickým symbolom bohatstva a úspechu.

 

Nadčasové a originálne značkové dámske hodinky, na ktoré nedajú dopustiť niektoré celebrity, môžete mať aj vy. Stačí sa inšpirovať najnovšími trendmi a vybrať si z aktuálnej ponuky luxusných značkových modelov a dizajnových prevedení podľa Vášho osobného vkusu.

 

Ženy so zmyslom pre eleganciu si môžu zvoliť klasické jemnejšie prevedenia hodiniek Michael Kors, Guess či Tissot pre dokonalé doladenie svojho vzhľadu. Ak chcete hodinkami upútať pozornosť, zvoľte si inovatívnejší model od uvedených dizajnérov, ktorý harmonicky skombinuje nápaditosť, eleganciu a zmysel pre detail. Takéto atribúty Vám poskytne aj ponuka uznávaných svetových výrobcov značkových hodiniek Karl Lagerfeld alebo Roberto Cavalli. Aktívnejšie a športovo založené dámy môžu radšej siahnuť po modeloch hodiniek Roxy, Tag Heuer Careera  alebo Quiksilver.

 

Luxus vs dobrá cena

Cenové hľadisko je pre každého veľmi dôležité, preto by ste mali mať už pred samotným výberom tohto módneho doplnku jasno v tom, koľko ste do jeho kúpy ochotná investovať. Samozrejme všetko záleží aj od vašej konkrétnej predstavy a nárokov. Napriek tomu je možný určitý kompromis medzi kvalitou či luxusom a cenovou dostupnosťou. Presvedčí Vás o tom aj aktuálny sortiment trendových luxusných hodiniek Michael Kors.

 

Cenovo prijateľné modely módnych dámskych hodiniek nájdete aj v portfóliu značkového výrobcu Guess. Pozor si však určite dajte na príliš lacné značkové modely, keďže v takýchto prípadoch ide len o napodobeniny.

 

Michael Kors hodinky – široká ponuka štýlových hodiniek

Bohatý sortiment dámskych hodiniek Michael Kors nesie zreteľný módny rukopis, v ktorom sa dokonale snúbi štýl, móda a prestíž do harmonického celku. Variabilita dizajnového prevedenia je v tomto prípade veľmi široká od minimalistických a elegantných až po rafinovanejšie a prezdobenejšie modely. Určite si dokážete vybrať aj cenovo dostupnejšie, no nemenej štýlovejšie verzie luxusných dámskych MK hodiniek už od 150€.

 

 

 

 

 

 

 

About the author