Crossbody kabelka – kúsok, ktorý milujú všetky ženy bez výnimky

Kabelka, ktorá žena by ju nemala? A to nie jeden kus, ale minimálne z každej farby či na rôzne príležitosti tú správnu. Áno, kabelka je bez preháňania najvernejším priateľom každej ženy a hovorí o nej viac, ako by si možno myslela. Prezrádza, aká je, čo má rada, aký štýl preferuje…

Kto teda preferuje trendy crossbody kabelky, ktoré typy žien a prečo? Viete- neviete? Prezradíme vám.

Praktická kabelka cez telo – crossbody

Crossbody kabelka sa už nejaký čas teší veľkej obľube, obzvlášť u dievčat i žien, ktoré oceňujú praktickosť a funkčnosť kabeliek. Obrovskou devízou crossbody kabelkových modelov je totiž ich praktické nosenie. Kým klasickú kabelku nosíme najmä na pleci, čo je pre mnohé ženy veľká záťaž a tiež pomerne nepraktická záležitosť, nakoľko takáto kabela zvykne skĺznuť vždy v tom najmenej vhodnom okamihu,  pri crossbody kabelkách nič také nehrozí. Obľúbené kabelky nosené krížom cez telo – tzv. crossbody sú zárukou bezpečného, komfortného nosenia aj znakom jedinečného štýlu.

Prečo crossbody? Aj pre toto…

Možno ste proti crossbody kabelkám, lebo si vravíte, že sú to skôr športové kabelky a vy potrebujete niečo elegantnejšie. To je ale veľký omyl! Tieto kabelky sa hodia doslova všade, ako do spoločnosti tak na bežné dni do práce. Rozhoduje len veľkosť a vzhľad kabelky, čo ich však všetky spája, je prakticky nastaviteľný popruh, ktorý garantuje pohodlné nosenie cez telo, nech už idete kamkoľvek.

Pokiaľ ide o farby či strihy crossbody kabelky, dostupné sú farebné aj strihové variácie od výmyslu sveta, lacné aj dizajnové kúsky, v nadrozmerných aj menších prevedeniach, stačí si len vybrať a prepadnúť čaru týchto kabeliek.

Do XL verzie sa pokojne pobalíte aj na predĺžený víkend, takže nemusíte so sebou ťahať cestovné tašky, zatiaľ čo na firemnú letnú párty vyrazte len s malou crossbody kabelkou s tým najnutnejším.

About the author