Dámske topánky Melissa a plastové topánky Zaxy – zamilujete si ich!

Už aj vy začínate rozmýšľať nad novými topánkami na leto? Robíte dobre, je na to rozhodne najvyšší čas. Aké možnosti ponúka obuv Melissa a dámske topánky Zaxy?

Keď sa povie topánky na leto, mnoho žien zostane zrazu vo veľkom strese. Leto sa pomaly ale isto blíži a nie každá dáma už uvažovala nad tým, čo bude v tomto najteplejšom ročnom období nosiť na nohách. Možností je naozaj veľa, ženy, ktoré si nepotrpia na módne produkty jednoducho prídu do bežného športového alebo topánkového obchodu a vyberú si to, čo sa im najviac páči. Stále viac slovenských žien si ale potrpí na obuv, ktorá je aspoň trochu moderná a módna. Vybrať si však značku, ktorá vyrába moderné a pútavé topánky, ktoré sú kvalitné, ale nie príliš drahé, môže byť niekedy skutočne náročná misia. Ak ste sa ešte v značkách potenciálnych topánok na leto nezorientovali, máme tu pre vás jeden tip. Vlastne dva – obuv Melissa a dámske topánky Zaxy. Poďme sa na tieto dve značky pozrieť trochu z bližšia.

Plastové topánky Zaxy – skutočný plast?

Ako prvé si predstavme dámske topánky Melissa. Melissa je brazílska značka topánok, ktorá sa od ostatných značiek líši jedným veľmi originálnym prvkom, a to materiálom, z ktorého sú jej topánky vyrobené. Materiál Melflex, ktorý je patentovaný značkou Melissa, sa prispôsobí vašej nohe, môžete tak zabudnúť na typické opuchy a odreniny, ktoré letné topánky za sebou tradične zanechávajú. Dámske topánky Zaxy sú zas produktom dcérskej spoločnosti firmy Melissa, ktoré zdieľajú s topánkami Melissa rovnaký materiál, z ktorého sú vyrobené. Jedná sa o lacnejšiu verziu Melissa obuvi, zachovávajú si však najpodstatnejšie výhody modelov dcérskej firmy. Jedno je však isté, či si už vyberiete dámske topánky Melissa alebo plastové topánky Zaxy, získate originálne, ale zároveň praktické módne topánky, ktoré nevidíte len tak každý deň. Produkty týchto značiek nájdete na webstránke spoločnosti Differenta. Tak už ďalej nerozmýšľajte, originálne baleríny Zaxy a topánky Melissa už na vás čakajú!

About the author