Dôvody, prečo si zamilovať plecniak

Všetky dôvody, prečo si zamilovať plecniak môžeme zhrnúť do jedného slova – multifunkčnosť. Do plecniaka sa zmestí množstvo vecí a nikdy Vám nezavadzia. V nasledujúcich riadkoch si zhrnieme, prečo uprednostniť plecniak pred kabelkou.

Na cestách

Dobrý plecniak je neprekonateľná pomôcka, ak ste dobrodružný typ a cestujete. Väčšina plecniakov toho zvládne skutočne veľa a nemusíte byť taká opatrná ako s kabelkou. A ďalšou obrovskou výhodou plecniaka je to, že sa do neho kadečo naprace, a vy si tak nemusíte vyberať veci, ktoré máte rada a ktoré radšej. Len dávajte pozor, aby sa z Vášho plecniaka nestal jeden veľký smetiak. Tomuto môžete predísť tak, že si veci pekne rozdelíte a naukladáte.

Plecniak na nákupoch

Váš plecniak Vám môže poslúžiť aj ako kamoš pri nákupoch. Povedzme si, nie je nič príjemné byť ovešaná miliónom nákupných tašiek. Ak však máte plecniak, nákupy sa razom stanú príjemnejšie, keď do neho vložíte aspoň časť nových vecí.

Spomienka na mladosť

Štýlový plecniak sa Vám zíde na vysokej škole, ale pokojne aj po nej. Môže Vám pripomínať mladosť, a ak si k nemu obujete tenisky, razom je z Vás školáčka.

back

Niečo pre mamičky

Plecniakové maminy si možno nikdy nebudú musieť kúpiť tašku na detské potreby. Prečo? Lebo majú svoj plecniak, kam naukladajú detské fľašky a litre mlieka s kilami plienok a k tomu oblečenie navyše. Takto sa plecniak, ktorý Vás roky sprevádzal môže zmeniť na detskú tašku a jeho služby oceníte ešte viac.

Knižnica

Ak ste klasik, uprednostňujete papierovú väzbu kníh a hltáte jednu knihu za druhou, plecniak je neoceniteľnou pomôckou, kde sa Vám vždy zmestí aspoň jedna navyše pre prípad, že by ste nejakú dočítali skôr.

Módny doplnok

No a v neposlednom rade je pekný štýlový plecniak módnym doplnkom. Môžete si vybrať spomedzi nepreberného množstva, od jednoduchých klasických strihov až po šialené a farebné výstrelky.

Tak ako? Uprednostnili by ste plecniak pred kabelkou?

Zdroj: bags.allwomenstalk.com

Foto: img.allw.mn

 

 

About the author