Horúce letné vychytávky pre vášho partnera

Tropické teplo, ktoré zasiahli našu krajinu sú nesporným dôkazom, že leto frčí naplno. Páni, odložte svoje obleky, svetre, saká naspäť do šatníka a vyberte si svoj outfit na leto. Z množstva letných trendov, ktorý sme uviedli v tomto článku si vyberie skutočne každý.

Naberte odvahu, vyberte si, kúpte, kombinujte, noste a predovšetkým, užívajte si toto leto! Vyzerať dobre nie je voľba, ale nevyhnutnosť. Keďže je však najhorúcejšia sezóna, obliekanie nie je iba o tom, vyzerať dobre. Dôležité je taktiež vybrať si správnu látku tak, aby ste sa cítili dobre.

Začnime teda pekne po poriadku.

Vysoko-kvalitná ľanová košeľa je božím požehnaním v horúcom počasí

Hoci nosenie ľanovej košele niektorých ľudí svrbí a je pre nich nepohodlná, oplatí sa vlastniť ju vlastniť kvôli jej ľahkosti pri vysokých teplotách. Najlepšou kombináciou je košeľa z vysoko-kvalitnej ľanovej zmesi, ktorá nesvrbí, je extrémne ľahká a pritom odolná. Bonusom je, že sa môže nosiť do práce.

Zábavnejšie tričko na seba, ak sú vonku trópy

Poznáte tie horúce dni, keď opustíte svoj domov a v momente sa začnete potiť. Ak už z akéhokoľvek dôvodu nemôžete počkať, kým sa trochu schladí, vezmite si tričko. Obyčajné tričká sa však po čase môžu stať nudnými, preto sa snažte zmixovať ich zábavnejším dizajnom. Také pruhy tvoria klasický letný štýl a majú dlhú históriu v pánskom oblečení.

Pánske slnečné okuliare pre ochranu vašich očí

Keď už slnko nežartuje, je na čase chrániť si svoje oči. Nájdite si pár, ktorý pochváli vašu tvár. Pilotky sú bezpečnou voľbou vždy, keď chcete pridať trochu vkusu.

Chino šortky porazia cargo šortky v ktorýkoľvek deň v týždni

Zabudnite na cargo šortky. Prečo? Prvým problémom je, že žiadny gentleman nenosí šortky, ktoré by mu zakrývali jeho kolená. Väčšina, ak nie všetky cargo šortky sú dlhé, zakrývajú kolená a pri pohľade na vás by vytvárali nelichotivý a nevyrovnaný dojem, ktorý ničí dôvod, prečo nosiť šortky. Chino na druhú stranu vyzerajú oveľa lepšie, neobsahujú zbytočné vrecká a sú všeobecne kratšie, štíhlejšie a atraktívnejšie.

Podobne ako v predchádzajúcom bode, dock šortky sú vhodnejšie viac ako džínsové šortky

Džínsové šortky, sú pohromou letných mesiacov. Vytŕčajú so svojím nevzhľadným spodným okrajom a zastaraným vzhľadom. Namiesto nich porozmýšľajte o elastickej alternatíve, ako sú dock šortky, ktoré sú správnym mixom medzi teplákovými a chino šortkami.

Ľahké chino nohavice vás udržia v pohodlí

Cez leto budú aj chvíle, kedy si budete musieť obliecť dlhé nohavice. Zo všetkých z nich sú najviac znesiteľné práve chino nohavice. Perfektný strih a tvar nohavíc priamo na vašu postavu vám zabezpečí, že budú pre vás ako uliate. Bonusom je, že látka a dodané nohavice sú už počas výrobného procesu predprané, čo znamená, že nezmenia svoju veľkosť a ani tvar po dodatočnom praní.

Biele conversky bez príkras

Pozrite sa okolo seba a uvidíte množstvo tenisiek. Hoci v minulosti boli fajka od Nike alebo pruhy od Adidas v móde, dnes to už na štýl nestačí. Menej je niekedy viac, kvôli čomu sú čisté biele plátenné tenisky s gumovou podrážkou od Converse ideálne pre letné teplá.

Záver

Každá sezóna má svoje konkrétne znaky, ktorými sa treba riadiť pri obliekaní. Pre leto je to všetko o jemných látkach, odvážnejších vzoroch a jasnejších farbách. Je to obdobie, v ktorom sa užívajú tie dlhé, miestami lenivé, slnečné dni. Doplňte teda svoj šatník, vydajte sa v ústrety novým zážitkom a popritom vyzerajte, a predovšetkým sa cíťte dobre.

 

 

 

 

About the author