Kožená tantra na rameno

  • 16. októbra 2015
  • 0 Comment
  • 106 Views
  • 0 Like
  •  Share

Kultivácia potešenia

Neviem, či ste niekedy počuli o tantre. Alebo ste možno o nej počuli a myslíte si, že je to iba o sexe. Ani zďaleka. Jedna lektorka, ktorej zhrnutie mi nadlho zarezonovalo, povedala, že podstatou tantry je kultivácia potešenia. Poznáte to: v noci Vás tlačila pružina z matraca, teraz po ceste do práce Vás škriabe lístok na svetri a časopis, ktorým ste si chceli spríjemniť pauzu na kafe, je vypredaný. Vo vchode do práce do Vás niekto vrazí a remeň na Vašej „saručene košenej“ taške sa definitívne odporúča. Deň blbec je na svete.

10539-3

Máte to v rukách

Dobrá správa je, že sme omnoho menej bezmocné obete takýchto situácií, než si myslíme. Stačí občas nezabudnúť aj na seba a hýčkať si tie malé chvíle potešenia: dopriať si kvalitný matrac, nájsť si chvíľu na výber toho správne padnúceho oblečenia, a rozhodne investovať do tej naozaj poctivej koženej tašky. Určite ste už videli nejaké to video či film o tom, ako sa malé pekné momenty reťazia a skáču z človeka na človeka, podobne ako zívanie. Malé potechy pre zmysly nie je radno podceňovať – vtipné je, že keby ľudia dokázali nájsť veci, z ktorých sa denne tešia, svet by naozaj vyzeral reálne inak.

10539-3c

Reťazte pekné momenty s kvalitnými výrobkami

Možno sa Vám to zdá príliš povznesené na úvahu o koženej taške na rameno, ale prečo nie? Je jedno, či sa s pôžitkom nadýchnete vône obľúbeného čaju, alebo si raz mesačne zájdete do milovanej opery, alebo si denne hodíte na plece tašku,  ktorá vonia, radi sa jej dotýkate a vekom krásnie. Z tých maličkostí (ktoré nemusia byť len zmyslového rázu a môžete ich reťaziť donekonečna) sa dá vyskladať často krásny deň…alebo aj život.

Môžete skúsiť začať na www.panskaelegancia.sk , zvesiť z vešiaka ten šmejd s utrhnutým popruhom a vymeniť ho za skutočne kvalitne spracovaný výrobok….a uvidíte čo to spraví.

About the author