Oblečte sa podľa najštýlovejších módnych ikon

Leto, horúčavy a vy neviete, čo si na seba obliecť? Máte pocit, že už nemáte čím očariť? Nechajte sa inšpirovať módnymi ikonami ako Kate Moss alebo Nicole Richie, ktoré preplávajú každým ročným obdobím bez námahy a štýlovo. Tak sa na ne a ich kreácie pozrime.

Nicole Richie vie, že ľahké hodvábne látky sú tou správnou voľbou, ak ani v horúčavách nechcete byť príliš odhalená. No pozrite, nevyzerá výborne?

Nicole Richie

Modelka Kate Moss jednoducho vie, čo je IN. Kate miluje čiernu a v tomto modeli vymenila úzke skinny džínsy za jednoduché kraťasy. Model oživila slušivými čiernymi okuliarmi a nevtieravou kabelkou.

Kate Moss

Prekrásna, ženská, elegantná. Týmito a mnohými ďalšími prívlastkami by sme mohli opísať Elizabeth Taylor v letných šatách zvýrazňujúcich štíhly pás a topánkach na miernom opätku. No povedzte, nie je to ideálny model, ktorým by ste aj v dnešných časoch oslnili svoje okolie?

Elisabeth Taylor

Nerada ukazujete nohy? Tak to vyriešte ako Keira Knightley, ktorá si obliekla dlhšiu skladanú sukňu z jemného materiálu. Svoj štíhly pás zvýraznila blúzkou, ktorú si zaviazala na páse a jednoduchý (ale o to zaujímavejší) kúsok doplnený hnedou kabelkou bol na svete.

Keira Knightley

Kate Bosworth, naslovovzatá odborníčka na módu, pozná recept na to, ako prežiť horúčavu veľmi jednoducho a zároveň byť trendy. Úzke šaty z ľahkého materiálu s potlačou a k tomu nízke pohodlné sandáliky.

Kate Bosworth

A opäť návrat do časov minulých. Audrey Hepburn v jednoduchom svetríku a skrátených nohaviciach, ktoré skombinovala so sandálikmi. Tento model z roku 1953 je recept pre tie, čo sa šiat tak trošku boja, no zároveň chcú pôsobiť elegantným a veľmi ženským dojmom.

Audrey Hepburn

Alexa Chung nemusí byť celá v kvietkovaných šatách a vo vysokých opätkoch. Namiesto toho zvolila krátke čierne šaty s výrazním golierom a gombičkami. Obula si nízke topánky a celý model oživila malou plážovou taškou. Nevyzerá skvelo aj bez opätkov?

Alexa Chung

Sienna Miller dokázala skombinovať vintage šaty s nízkymi sandálami a zvláštnou kabelkou. Celý model oživila červenými okuliarmi vhodne zvolenými k šatám. Výsledok je očarujúci.

Sienna Miller

Našli ste v našej galérii nejaký kúsok, ktorý Vás inšpiroval a zapadol by aj do Vášho šatníka?

Zdroj: fashion.telegraph.co.uk

Foto: appleblossommy.wordpress.com, ris.fashion.telegraph.co.uk

About the author