Prečo ženy milujú hodinky Guess?

  • 26. novembra 2015
  • 0 Comment
  • 514 Views
  • 0 Like
  •  Share

V súčasnosti je na trhu zopár značiek, ktoré udávajú módne trendy a ich štýl je nezameniteľný. Jednou z nich je bezpochyby americká značka Guess, mimoriadne obľúbená ako medzi celebritami, tak i medzi nami, „smrteľníkmi“.

„Hodinky Guess, závan Kalifornie na vašom zápästí“

Viac ako len módna značka

Značka Guess vznikla začiatkom osemdesiatych rokov minulého storočia a už od začiatku priniesla do sveta módy svieži a mladistvý závan Kalifornie. Krátko na to sa sortiment rozšírila od džínsov a džínsového oblečenia aj o módne doplnky ako kabelky, peňaženky, šperky či hodinky. Nadčasový dizajn a krok s dobou sú zárukou obľúbenosti značky Guess všade vo svete. Guess hodinky majú svoje nositeľky aj medzi modelkami, svetovými hviezdami ale aj nákupnými maniačkami.

photo4 fotomodelka

Mladistvé a štýlové hodinky

Hoci v prípade hodiniek Guess ide skôr o módny doplnok ako hodinky samotné, v prvom rade spĺňajú prísne technologické parametre. Spojenie japonskej kvality v podobe presného quartz strojčeka a nadčasovej elegancie sú preto samozrejmosťou.

Sortiment hodiniek značky Guess je určený, rovnako ako v prípade peňaženiek a kabeliek, skôr pre dámsku klientelu, nájdu sa tu však i pánske modely, určené pre moderného muža.

Vyjadrite svoje pravé ja 

Už pri letmom pohľade na hodinky známej značky je zrejmé, že ide o kúsok, ktorý skvele dotvorí akýkoľvek outfit. Milovníčky jedinečného štýlu a extravagancie si určite nájdu presne to, čo hľadajú.

Guess náramkové hodinky sú po dizajnovej stránke dokonale prepracované, použité materiály a celkové prevedenie sú jedinečné, pritom si však zachovávajú nadčasový dizajn.

photo3 fotomodelkaHodinky od Guess spájajú atraktívny vzhľad oceľového puzdra, nezameniteľný ciferník a oceľový, prípadne kožený remienok. Viaceré modely sú vykladané kamienkami či Swarovski kryštálmi, náramky zdobia rôzne nápadné vzory a tvary (zvieracie motívy, retiazky, strapce).

„Dámy, povýšte svoje hodinky na šperk!“

Ak hľadáte niečo špeciálne, stavte na vyslovene dizajnové modely so zaujímavými prvkami ako sú dizajnové fashion ručičky, miznúce číslice, resp. ciferník s číslami, ktoré sú akoby v úzadí.

Hodinky svetoznámej značky sú určené pre dámy každého veku. Skvelo dotvoria outfit a štýl nositeľky. Zatiaľ čo mladšie ročníky dajú najavo svetu svoj zmysel pre módu, dámy vo vyššom veku vďaka značke Guess len potvrdzujú svoju mladistvosť a to, že vek nie je prekážkou ani v oblasti módy. Jednoducho povedané, Guess pre dámy akejkoľvek vekovej kategórie znamená spojenie všetkých oblastí, ktoré milujú – módy, dizajnu, originality a nadčasovosti.

 

 

 

About the author