Spoznajte 5 trendy farieb pre jar 2016

  • 27. januára 2016
  • 0 Comment
  • 196 Views
  • 0 Like
  •  Share

Aj keď si najradšej obliekate pohodlné dámske teplákové súpravy, bez ktorých si neviete predstaviť už ani život, mali by ste zbystriť pozornosť – nové jarné trendy sa hlásia o slovo a pozornosť. Spoznajte 5 farieb, z ktorých ani jedna by nemala chýbať vo vašom šatníku. Síce je ešte kopec snehu a zima, no urobíte lepšie, keď sa na nečakaný príchod jari začnete pripravovať už teraz.

 

Korálová ružová

Korálová ružová je veľmi jemná farba, vychádza z odtieňov ružovej a už na prvý pohľad vyzerá veľmi jemne. Je dokonca ešte jemnejšia ako pastelová ružová a to už si zaslúži klobúk dole. Čo by ste mali nosiť v takejto farbe? Je ako stvorená pre ľahké letné šaty, vzdušné topy či voľnejšie blúzky.

 

Vínová farba

Farbou roka 2015 bola marsala, odtieň vínovej farby a rok 2016 sa bude niesť v podobnom tóne – klasická vínová farba je späť. Elegantná, luxusná a zároveň zmyselná farba je ideálna pre oficiálnejšie príležitosti, keď potrebujete vyzerať sexi, ale zároveň nie vyzývavo. Pozor si však musíte dávať na to, aby ste to s touto farbou neprehnali. Ideálne sa kombinuje s tmavomodrou a ťavou farbou.

 

Indigová farba

Indigová alebo aj atramentová farba sa nachádza niekde medzi námorníckou a kobaltovou. Je to podobný štýl ako vínová farba – elegantná, zmyselná, ale je trošku viac živelnejšia. Taktiež je úplne super na elegantnejšie šaty či róby, veď začiatkom jari nás čaká plesová sezóna.

 

Tmavošedá

Neutrálna farba, ktorú môžete krásne skombinovať s vínovou, ale aj korálovou. Možno sa vám na prvý pohľad bude zdať nudná, ale ako doplnková farba je úplne ideálna. Skvelé v nej budú vyzerať ľahké jarné kabátiky či saká.

 

Hnedá farba

Pre niekoho nudná, pre iného dômyselná farba. A na jar či v lete bude hnedá žiadaná vo všetkých odtieňoch – čokoládová hnedá, svetlohnedá a môžete sa dostať až oranžovej. Široký rozptyl a množstvo variácií je to, čo robí hnedú farbu výnimočnou. A aké kúsky v nej nosiť? Všetko? Hnedé dámske tričká, šaty, blúzky či nohavice.

 

About the author