Tohtoročná zima prekvapí. Pripravte sa na ňu dostatočne

Aj keď je zima ešte na míle vzdialená, pripravené byť musíte. Už teraz sa začínajú vypredávať letné veci a pomaly, ale isto začnú do obchodov pribúdať zimné kolekcie. Nájsť však kvalitné dámske oblečenie na celý rok je namáhavé. Niektoré ceny nás vedia natoľko vyplašiť, že si povieme, že už nikdy nebudeme nakupovať v tých obchodoch / v e-shopoch. Neobávajte sa ale vysokých cien. Skôr prihliadajte na kvalitu, aby sa nestalo, že miniete niekoľko desiatok eur za nekvalitný výrobok, keď môžete v inom obchode minúť menej a kúpiť kvalitnejší tovar.

 

Nakúpte si viac svetrov

 

Každá žena si potrpí na tom, aby mohla mať viac kúskov oblečenia, ktoré jej umožňujú kombinovať. Ani v prípade svetrov to nebude inak. Ak chcete vyzerať šik pri akejkoľvek príležitosti, nevyhýbajte sa nákupu dámskych svetrov. Viac svetrov znamená viac kombinácii. Existuje veľa vzorov a strihov, ktoré vám umožnia kombinovať. Môžete si vyberať medzi tenkými, hrubými, pletenými s umelých látok alebo medzi pletenými s prírodných látok.

 

Ak ale pracujete v kancelárskych priestoroch, dávajte si pod svetre tenké krátke tričká, ktoré vám budú sať pot a zachytávať nečistoty. Takýmto spôsobom ušetríte svetre od pravidelného prania, ktoré ich môže zničiť.

 

Striedajte bundy

 

Na toto mnohé ženy zabúdajú. Kúpia si jednu bundu a keby mohli nosili by ju aj do postele. Dávajte si však pozor, aby ste pravidelným nosením svoju peknú obľúbenú dámsku bundu nezničili. Snažte sa svoje bundy striedať a ak druhú nemáte, kúpte si. Môžete si vyberať medzi športovými bundami, elegantnejšími bundami alebo univerzálnymi dámskymi bundami.

About the author