Trendy nápady pre jarné spestrenie šatníku

Dámske oblečenie pre tohtoročnú jar už vidíme na pultoch obchodov aj v sortimente e-shopov. Ako pre túto sezónu updatovať náš šatník, aby sme nevynechali žiadny top trend a aby sme boli opäť stredobodom pozornosti?

Nohavice vytiahnite až na pás

Aj keď sa zdanlivo môže zdať, že bokovky ešte stále nevyšli z módy, opak je pravdou. V tejto sezóne už nohavice skutočne vytiahnite až na pupok, či dokonca o centimetrík vyššie. Zostaňte u upnutého strihu, ale nebojte sa zaujímavých detailov – zapínacích manžiet, prešívania, zipsov a ďalších dizajnových prvkov. Dámske oblečenie má byť vidieť, má zdvihnúť naše sebavedomie a ukázať naše prednosti. V tomto štýle si ho vyberiete v e-shope Fashionmafia.sk.

Overaly a teplákové komplety

Tieto kúsky šatníku nie sú určené k tomu, aby ste ich nosili na doma. Naopak. Tie správne zvolené patria do ulíc. Budú vám pristať večer s priateľmi, ale aj na prechádzkach so psom. Vydať sa v nich môžete na nákupy, ale pokiaľ nemáte v práci prísny kostýmový dress code, tak vám zaručia, že sa budete po celý deň cítiť pohodlne a súčasne budete krásnymi

Omladnite s Minnie

Zabudnite na to, že vám už nie je „násť“. Jarným hitom je veľký návrat Minnie – obľúbenej Disney myšky. Nie je to motív len pre deti. Práve nám, dospelým ženám, umožní vrátiť sa do detstva, a s našou „oprášenou“ rozprávkovou postavičkou omladnúť o niekoľko rokov. Fashionmafia.sk ponúka úžasné mikiny s Minnie. Tak si aspoň jednu pridajte aj do svojho šatníku.

V šatách ako zo škatuľky

Dámske šaty rozhodne v jarnom šatníku nesmú chýbať. V akom štýle si ich pre tohtoročnú jar vybrať? Určite sú skvelou voľbou monochromatické kvetinové motívy na ľahkých materiáloch. Nebojte sa strihov, ktoré zvýraznia vaše krivky. Už je dávno preč doba, kedy je väčší zadoček hendikepom. Naopak – ukážte ho! Do šatníku si tiež pridajte mikinové šaty. A veľkým hitom sú tiež dámske šaty v košeľovom strihu.

About the author