Vyberte si matrac podľa vášho gusta

Odhalíme vám, kde nájdete rozsiahlu ponuku matracov prehľadne zoradených do kategórií podľa materiálu a využitia. Spoznáte tiež jedinečné kolekcie matracov a prestížnu slovenskú značku, o ktorej sa rozhodne oplatí vedieť.

Matrac na sto spôsobov

Či už hľadáte vhodný matrac do vašej spálne, detskej alebo hosťovskej izby, na webovej stránke certifikovaného predajcu Matracentrum objavíte široké spektrum matracov pre použitie podľa vašich predstáv. Pri voľbe matraca pritom možno vychádzať z rôznych kritérií. Riadiť sa dá podľa veku používateľa zohľadňujúc potreby odlišných vekových kategórií, kde máte k dispozícii matrace pre deti do 6 rokov, pre študentov do 16 rokov a pre seniorov. Ako zdravotné pomôcky môžu slúžiť ortopedické matrace a luxusné matrace nesklamú ani tých najnáročnejších zákazníkov. Nemenej dôležitým aspektom každého matraca je jeho materiál, či vás už zaujme matrac z antibakteriálnej, Pur alebo lenivej peny. Praktickými možnosťami sú v neposlednom rade termoregulačné matrace, osviežujúce matrace z peny Polargel či pružinové matrace s rokmi overenou Bonell pružinou.

Matrace so zaručenou kvalitou a odolnosťou

Jednotlivé matrace ponúkané na stránke internetového obchodu Matracentrum pochádzajú z výroby uznávanej slovenskej spoločnosti Materasso, s ktorou predajca dlhodobo spolupracuje. Firma sa zaoberá aj produkciou ďalšieho sortimentu, ako sú rošty matracov, čalúnené postele, kreslá či rôzne doplnky a dekorácie a na základe svojich dlhoročných skúseností a vychádzajúc z odozvy spokojných zákazníkov vytvorila tiež niekoľko unikátnych kolekcií. Štýlová kolekcia Black & White zas vychádza z funkčnosti, komfortu a relaxačného konceptu Health & Beauty, kým kolekcia Beast je určená hlavne pre športovcov a aktívne založených ľudí. Pozostáva z produktov znášajúcich extrémne zaťaženie a v súčasnosti do nej spadajú matrac Beast Lavender, anatomický vankúš Energy Control a lamelový rošt Beast Siberia T8, ktorý si poradí so záťažou až do 160 kilogramov.

 

About the author