Závislosť každej ženy – Pekná a kvalitná kabelka

Kabelka je pre každú ženu jej podstatnou súčasťou každodenného života. Na trhu máme kabelky tých najrôznejších tvarov, veľkostí, farieb či značiek. Môžeme si vybrať kabelku, ktorá sa hodí do práce, na bežné nosenie či na slávnostnejšie udalosti. Pri jej výbere by ste sa však nemali zamerať na aktuálne módne trendy, ale skôr na to, na aký účel ju budete využívať. Mala by však lichotiť vašej postave, no okrem toho musí byť i praktická a ľahko kombinovateľná s vašim oblečením.

Správny tvar kabelky je prvoradý

Tvar kabelky je asi to najdôležitejšie kritérium, ktoré by ste pri jej výbere nemali zanedbať. Vysoká a štíhla žena si môže dovoliť skôr štvorcovú, prípadne oválnu kabelku, a to v závislosti na konkrétnej  kategórií. Naopak, plnoštíhle a menšie ženy by mali siahnuť skôr po menších kabelkách, ktoré ich optický predĺžia i zoštíhlia. Áno, aj kabelky dokážu spraviť so ženou takéto divy!

elegantna-cierna-listova-kabelkaModerné kabelky môžeme rozdeliť na klasické, elegantné a športové. Medzi klasické kabelky patria tie, ktoré majú jednoduché prevedenie a hranaté obrysy, pričom sú väčšinou stredne veľké. Medzi elegantné môžeme zaradiť najmä listové kabelky, prípadne kabelky s mierne zaguľatenými obrysmi. Športové kabelky patria medzi tie najväčšie, pretože do nich môžeme zmestiť všetko, čo potrebujeme na tréning či na víkendový pobyt. Väčšinou majú dlhý ramenný popruh a sú vyrobené z pevnejšieho materiálu.

Aká farba by nemala chýbať vo vašom šatníku?

Dámske kabelky sa vyrábajú v rozličných farbách a farebných odtieňoch. Medzi základné a klasické farby, ktoré by vo vašom šatníku určite nemali chýbať sú čierna, béžová a červená. Pokojne však oživte vašu zbierku kabeliek a siahnite po sýtej žltej či zelenej, ktorá dodá vášmu outfitu úplne iný dojem. Stačí, keď zvolíte jednoduché tričko, džínsy a výraznú kabelku. Verte, že touto štýlovou kombináciou nič nepokazíte. Zabudnite na prísne pravidlo, že kabelka musí ladiť s farbou obuvi. Aktuálny trend je omnoho voľnejší a nemusíte sa báť ani kontrastného spojenia.

Vhodný materiál

Čo sa týka materiálu, tie najkvalitnejšie kabelky sú vyrobené z kože. Vydržia vám aj niekoľko rokov a uznajte sami, že lepšie je mať jednu a poriadku kabelku, ako desať lacných a nekvalitných. Samozrejme, že si môžete kúpiť i kabelku, ktorá je vyrobená zo syntetického materiálu a bude spĺňať svoj účel pokojne aj niekoľko rokov. Dôležité je však to, aby ste sa o ňu správne starali, čím zaručíte jej dlhú životnosť a perfektný vzhľad.

Nezabudnite aj na to, že o vás veľa napovie samotný obsah vašej kabelky. Neberte si teda so sebou veci, ktoré vôbec nepotrebujete! Keď vám totiž zazvoní telefón a vy sa v nej budete dlho prehrabovať, nakoniec ju budete musieť celú vysypať a tým odhalíte i veci, ktoré v kabelke ukrývate. Pokiaľ si potrebujete so sebou vziať naozaj veľa vecí, zvoľte skôr cestovnú či športovú kabelku, do ktorej toho zmestíte naozaj veľmi veľa.

Eshop www.krasavica.sk ponúka širokú škálu tých najkrajších kabeliek za bezkonkurenčné ceny. Všetky produkty sú samozrejme skladom, takže je len na vás, ktorá kabelka bude tou vašou vysnívanou!

 

Obrázky: krasavica.sk

 

 

About the author