7 drobných nedokonalostí, ktoré Vás robia krásnou

Je zrejmé, že ak máte nejakú tú nedokonalosť na svojom tele, pravdepodobne ju nenávidíte alebo ju aspoň nazývate defektom. Musíme Vám však povedať, že nemáte na to dôvod. Tieto fyzické črty Vás robia jedinečnými a vďaka ním na Vás nikto nezabudne. Nahliadnime na 7 charakteristických nedokonalostí, ktoré dokážu zdôrazniť krásu. 

1. Krivé zuby alebo medzera medzi prednými hryzákmi. Práve toto sú také drobné nedokonalosti, ktoré z Vás robia jedinečnú osobu. Vôbec nemusíte mať dokonalý hollywoodsky úsmev, aby ste boli krásna.

2. Prekáža Vám hrubé obočie? Mali by ste byť šťastná, že také máte. Čo by za také obočie dali dievčatá a ženy, ktoré si ho musia dokresľovať? Stačí, ak si ho prečešete, aby bolo uhladené a ste dokonalá.

3. Páči sa Vám vypracované a pevné telo, no svoje svalnaté lýtka nenávidíte, lebo sa cítite ako futbalista? Stačí, že si trošku zacvičíte a zas sú väčšie? Ono by to nebol problém nebyť súčasnej módy obtiahnutých skiny džínsov a vysokých opätkov. Žiaden strach, toto všetko sa dá korigovať správnym výberom oblečenia.

4. Trápia Vás pritenké prsty a neviete si vybrať vhodný prsteň? To snáď nie! Veď jemné prsty sú na žene také krásne a elegantné. A navyše, môžete si gratulovať, že nemáte žiaden problém s písaním sms správ, poprípade, máte väčšie šance stať sa klavírnym virtuózom. A prsteň si dajte urobiť na mieru. 

5. Ste nespokojná so svojou krásnou ryšavou hrivou? Vadí Vám, že vyčnievate a každý si Vás hneď všimne? Viete vôbec, čo by iné dievčatá dali za také vlasy? Veď sa len pozrite, koľko si ich odfarbuje, aby mali to, čo ste vy dostali do vienka.

6. Máte pocit, že s jamkami na tvári vyzeráte ako malé dievčatko? Vôbec s Vami nesúhlasíme. Nie je nič krajšie, ako keď sa niekto usmeje a vystúpia mu jamky na lícach. To platí pre mužov, ženy, aj deti. Tak do toho! Usmievajte sa na všetkých a všetci budú Váš úsmev aj s jamkami milovať.

7. Len čo vyjdete na slnko, objavia sa pehy a Vám to tak vadí. Prečo? Mnohé krásne ženy majú pehy a vôbec sa za to nehanbia. Niektorí muži dokonca tvrdia, že pehy milujú. 

Aj Vás trápia nejaké tie drobné nedokonalosti? Určite by nemali, využite ich vo svoj prospech (ako to robia najznámejší ľudia sveta).

Zdroj: beauty.allwomenstalk.com

Foto: missosology.info

About the author