Letný rébus: Čo na seba do práce?

Aj vy ste ostali zaseknutá v letnej rutine a máte pocit, že nosíte každý deň to isté? Nové kúsky si vyberajte rozumne a najbližších pár sezón ich budete môcť kombinovať bez toho, aby ste sa opozerali.

Nové oblečenie by malo byť v prvom rade vzdušné, pohodlné, malo by vyzdvihovať Vašu prirodzenú krásu a samozrejme, nemalo by po prvom vypratí strácať svoj tvar. Mnohé z nás tiež ocenia, ak nás pekné oblečenie ešte aj zoštíhli. Jednoducho, stavte na kvalitu a nadčasové kúsky, ktoré využijete aj o niekoľko sezón a vôbec nebudete pôsobiť staromódne. Jeden malý postreh navyše, ktorý Vás pri výbere isto poteší – letná móda sa nemení až tak rýchlo ako tá zimná. My Vám teraz ponúkneme niekoľko perfektných letných kúskov, s ktorými určite zažiarite.

Stavte na eleganciu…

Šaty s gombíkmi, vreckami, opaskom – toto sú štýlové a hlavne univerzálne kúsky, ktoré môžete dokonca vrstviť a stále budete elegantná, či už v práci alebo na káve s priateľkami. 

elagancia

Overal, jasná voľba…

Konečne sme sa dočkali, overaly sú tu a sú veľmi trendy. Sú elegantné ako šaty, no vhodné aj pre dámy, ktoré neobľubujú sukne. Obujte si k nim sandáliky s jemnými ramienkami a nejedna hlava sa za Vami otočí.

trendy

A čo tak neoprén…

Možno sa Vám to nezdá a vravíte si, že ste skôr konzervatívny typ, ale nebojte sa. Tento materiál si drží tvar a stále ostane ako nový. Skombinujte neoprénovú sukňu s ľahkou blúzkou a budete neuveriteľne šik. 

lezernost

Skladané sukne…

Tieto kúsky boli na prehliadkových mólach už aj minulý a predminulý rok, čo len potvrdzuje to, že letná móda sa až tak rýchlo nemení. Pri tomto type sukní sa vyhnite modelom, ktoré končia nad kolenami, nie ste predsa školáčka.

retro

Stredne vysoké opätky…

Nech už to bol ktokoľvek, kto povedal, že 11 cm opätky dodávajú žene silu, mýlil sa a môžeme mu len odporučiť vyšetrenie hlavy. Zdržanlivosť je, našťastie, späť aj v tohtoročnej móde. S nižšími opätkami budete IN i v kancelárii.

topanky

Kvietky v hlave…

Ak ste mladá slečna, pokojne sa vyžívajte v kvetinových čelenkách. Ak si však Vaša pozícia vyžaduje decentné oblečenie, radšej sa im vyhnite. Nič však nepokazíte jemnými kvetinovými náušnicami alebo náramkom, ktoré dodajú šmrnc i tým najprísnejším pravidlám.doplnky

S láskou k nohám…

Žiaden z týchto modelov by sme síce nenazvali lákadlom na mužov, ale presedlať do nich je jednoducho radosť. Navyše, túto sezónu sú veľmi aktuálne a nehrozia Vám pľuzgiere, čo je ďalší dôvod zadovážiť si aspoň jeden pár.

pohodlie

Zdroj: fashion.telegraph.co.uk

Foto: womeninadria.com, i.telegraph.co.uk

About the author