Pánska móda na tohtoročnú zimu!

Pánska móda na tohtoročnú zimu!

Zima sa už pomaly blíži, v niektorých oblastiach už o jeseni a jesennom počasí nemôže byť ani reč. Chlad nás núti obliekať si na seba čoraz viac vrstiev oblečenia. Viac vrstiev však v mnohých prípadoch znamená aj stratu komfortu a pohodlia, ktoré ste mali. Nie vždy však tomu musí byť tak. Nie vždy musíte prísť o svoj komfort, pretože aj oblečenie na zimu môže byť pohodlné a dokonca v ňom môžete vyzerať veľmi elegantne. Ako? Stačí si vybrať tie správne druhy oblečenia, ktoré Vám budú nielen strihovo, ale aj štýlovo sedieť.

Mikiny nielen pre tínedžerov

Ak mikina, tak len na trávenie voľného času. Aj taký postoj majú viacerí k tomuto pánskemu oblečeniu, ktoré skutočne drvivá väčšina nosí len počas voľného času, či už na prechádzky, na športovanie či počas leňošenia v posteli. Pánske mikiny nie sú len s kapucňou, ale na trhu ich možno dostať aj bez tohto „doplnku“. Práve mikiny bez kapucne sú oveľa elegantnejšie a dokonale ochraňujú pred chladom. Väčšinou je ich strih plne prispôsobiteľný postave a tak sa stávajú z mužov ešte väčší fešáci. Mikiny bez kapucne sú zakončené vyvýšeným golierom, ktorý je skutočne štýlový a ochráni aj hrdlo pred nachladnutia. Takéto mikiny nájdete aj v eshope DENZEL.sk

Kabáty či bundy?

Väčšina dilema pre mnohých. Pánske bundy mnohí považujú za príliš hrubé, ak hovoríme konkrétne o zimných bundách. Samozrejme, sú hrubé, avšak musia ochraňovať pred chladom. Opak je však pri kabátoch. Pánske kabáty sú tenšie, keďže sú nahrubo tkané a tým získavajú podobné termo-izolačné vlastnosti. V kabátoch vyzerajú dobre nielen starší, ale aj mladší muži. Pravdou však je, že bunda je oveľa športovejšia a k niektorým outfitom ani inú možnosť nemáte. Ak je však Vašim cieľom elegancia a akási noblesa, rozhodne siahnite po pánskych kabátoch, ktoré sú väčšinou v tmavých farbách.

Mikiny, bundy či kabáty nájdete aj v internetovom obchode DENZEL.sk

FOTO: DENZEL.sk

About the author