Nie ste nadšená z darčeku k narodeninám? Radujte sa, že ste nedostali toto

Hovorí sa, že neexistuje zlý darček, ak je darovaný z lásky. No ruku na srdce – nie ste aj vy občas sklamané, že partner absolútne nedokáže odhadnúť  po čom túžite? Muži sú v tomto ohľade tak trochu v inom paralelnom svete. Lepšie spravíte, keď im otvorene poviete, čo k narodeninám chcete. Inak sa môže stať, že dostanete jeden z nasledujúcich 10 darčekov, ktoré nepotešia žiadnu ženu.

1. Vysávač

Ak nie ste partnermi sto rokov a doslovne ste muža o vysávač nepožiadala, tak ide o veľmi zlý darček. Budúci rok povedzte mužovi, že chcete radšej darček zo sekcie zážitkové darčeky pre ženy. Pretože vysávanie za zážitok nepovažujete.

2. Osobná váha

Hm, nevieme veru či týmto darčekom chcel partner naznačiť, že máte schudnúť. Alebo sa len bojí o vaše zdravie a chce, aby ste si udržiavala primeranú hmotnosť.

3. Ponožky

Hocijaké ponožky, dokonca aj zábavné, značkové či extra kvalitné, nie sú vhodné darčeky k narodeninám pre ženu i pre muža.

4. Erotická bielizeň

Vkusná spodná bielizeň nie je zlý darček. Avšak bielizeň s otvormi na intímnych miestach sa ako darček pre dámu nehodí. Prakticky ide o zážitkový darček pre muža a nie pre ženu.

5. Plyšové zvieratko

Koľko máte rokov? Každá žena nad 15 rokov sa rozplače, keď na narodeniny dostane plyšové zvieratko. A nebudú to veru slzy šťastia.

6. Lístky na dopravu

Niektorí muži sú extrémne praktickí a darujú ženám mesačenky a iné predplatné karty na mestskú hromadnú dopravu. Ani pekne zabalené lístky nie sú dobrý dar.

7. Lacná bižutéria

Prstienky ako z kolotočov alebo veľké reťaze ako pre hip hopovú hviezdu sú nevkusné. Je veľký rozdiel medzi bižutériou zo zušľachteného kovu a bižutériou za jedno euro.

8. Tréningy vo fitness

Tréningy vo fitness nemusia byť zlý darček. Ale keď dostane tréningy žena, ktorá doposiaľ necvičila, ide asi o signál, že sa mužovi jej postava nepáči. Totálny prepadák!

9. Oblečenie

Trafil sa niekedy partner do vášho vkusu vo výbere oblečenia? A vie vôbec, akú máte konfekčnú veľkosť? Kupovanie oblečenia na narodeniny nie je dobrý nápad.

10. Hrnček

Dostať na narodeniny hrnček znamená, že váš partner nad darom absolútne nepremýšľal. Skrátka len kúpil niečo na poslednú chvíľu.

 

 

About the author