Plavky vhodné pre každý typ postavy

Sama viete, že to nie je len tak, zaberie to množstvo času. Áno, milé dámy, hovoríme o výbere vhodných plaviek. Nie každej sa hodí všetko a nie je nič horšie ako ešte viac zvýrazniť nedostatky na svojej postave, a to len kvôli nevhodnému výberu plaviek. My sa však celý proces výberu plaviek pokúsime trošku zjednodušiť tým, že Vám ponúkneme niekoľko štýlov a zopár jednoduchých rád, ktorých by ste sa mali pri výbere nových plaviek držať.

Ak máte atletickú postavu, vyhnite sa športovému strihu a boxerkám. V tomto prípade uprednostnite ženské strihy s hladkými okrajmi alebo vlnkami. Pokojne môžete siahnuť po výrazných farbách, napríklad sýto ružovej, ale nič nepokazíte ani decentnejšími farbami.

cernoska

Ak máte malé prsia, ľahko si ich opticky zväčšíte aj bez push up-ky a to tak, že pripútate pozornosť na túto oblasť. Zvoľte bikini s výraznou potlačou alebo prúžkami, ako vidíte na obrázku.

dama s klobukom

Pokiaľ máte dlhý trup, Vaším cieľom by malo byť opticky ho skrátiť, preto by ste sa za každú cenu mali vyhnúť výrazným vzorom, akými sú napríklad robustné zvislé prúžky. Skúste sa radšej poobzerať po jednodielnych plavkách s drobnou strakatou, no nie príliš výraznou potlačou.

porcelanova babika

Ak čakáte bábätko, tak len pekne predvádzajte svoje tehotenské bruško všetkým na oči. V tomto prípade naozaj nič skrývať nemusíte. Určite Vám seknú dvojdielne plavky so zaujímavými detailmi, ako je napríklad zips na vrchnej časti.

sexy zena

Pokiaľ máte plné prsia a ženské krivky, tak sa popozerajte po tope s kosticami a spodným dielom s vyvýšeným pásom. Skombinovať ružovú a červenú, ako vidíte na obrázku, môže byť trošku náročné, preto radšej zvoľte bielo-čierne prúžky, ktoré Vás opticky zoštíhlia.

extra deva

Ak ste drobná, môžete sa poskúsiť opticky si predĺžiť nohy. Najlepším spôsobom na to budú svetlé bikiny s hlboko vykrojeným spodným dielom.

blond

Ak ste trošku objemnejšia v spodnej časti tela, zvoľte dvojdielne čierne plavky. Nohavičky s vysokým pásom, ktoré skombinujete s trojuholníkovou podprsenkou Vám opticky upravia práve tie najkritickejšie časti tela.

cierna

Ak máte chlapčenský typ postavy, tak Vám radíme využiť akúkoľvek príležitosť zvýrazniť Vašu ženskosť. Na tento účel Vám najlepšie poslúžia celé plavky s hlbším výstrihom a so zvieracím motívom.

tigrica

Zdrojinstyle.com

Foto: kadincamekan.com, img2.timeinc.net

About the author