Trendy pre letnú obuv v roku 2018

Leto už otvorilo dvere, a preto je ideálne obdobie pre zvolenie vhodnej obuvi do letných horúčav. Nehovorí sa nadarmo, že obuv je základom výzoru, od ktorého sa odvíja zvyšok. Ako teda môžete byť pripravená na horúce leto tak, aby ste vyzerali a zároveň sa cítili dobre? Predstavte si, dá sa oboje.

V nasledujúcom výbere obuvi z ľahkého materiálu nechýbajú obľúbené baleríny espadrilky, plážové šľapky alebo nasúvacie mules.

Espadrilky

Príbeh rozkošných a nežných plátených espadriliek začína v 14. storočí. Dizajn sa však za ten čas zmenil na nepoznanie. V najnovších trendoch tieto baleríny totiž vynikajú farbami, hravosťou a všelijakými netradičnými návrhmi.Tradičné espadrilky sa najviac podobajú na bežné tenisky, avšak kvôli svojej ľahkosti a materiálu sú úplne prievzdušné a na rozdiel od sneakers v sebe nezadržiavajú toľko tepla. Tieto komfortné balerínky vo väčšine obsahujú podrážku z juty, kvôli čomu sú ideálnou voľbou pre horúce leto, poprípade teplú jar alebo jeseň. Jemné sandále a dokonalá pedikúra idú ruka v ruke pre horúce počasie a pohodlie.

Plážové šľapky

Tradičný plážový štýl, obsahujúci aktuálne farby, materiály alebo strihy. Sú perfektne vhodné pre nosenie pri mori, no nejako sa rozšírili aj pri nosení v mestských uličkách. Sú skrátka prosté, trendy a obstáli skúšku časom. Zo súčasného výberu si môžete zvoliť formálne, elegantné a športové prevedenie. Nohy sú vo veľkej časti na vzduchu, a tak sa vetrajú a nevystavujú dusnému prostrediu.

Mules 

Obľúbené papuče Mules sa stali populárnymi najmä prostredníctvom značky Gucci. Tá totiž tento trend odštartovala. Dizajn je relevantný pre veľa obchodov, ktoré ponúkajú farebné a materiálové variácie. Sú ideálne pre elegantné oblečenie ako i pre bežný outfit. Pri obúvaní sa nemusíte báť otlakov a iných nepríjemností na pätách.

Metalické sandálky

Metalický vzor sa stal obľúbeným trendom v takmer každej sfére módy, či už ide o oblečenie, plavky, beaty prípravky a nakoniec i pre sandále. Ideálne vyniknú pri opálení a vyzdvihnú aj úplne jednoduché oblečenie.

 

 

About the author