Prenosné nožnicové stany sú ideálne na akúkoľvek party

Milujete večierky a party. Hitom sú dnes tie záhradné. Robíme ich doma, na chalupe, často dokonca na verejnom priestranstve, tiež vo firmách. Ako si ale neskaziť party pod šírim nebom kvôli počasiu? Zadovážte si nožnicový stan.

Nožnicové stany sú ideálnou formou, ako zastrešiť malý priestor s občerstvením pod šírim nebom, ale aj obrovskú plochu. Stany sa totiž dajú kúpiť v niekoľkých veľkostiach a ten najväčší zakryje až 18 m2. Ani to sa vám nezdá dosť? Spojte viac nožnicových stanov dohromady. Záhradný pavilón pre vašu pary tak môže získať skutočne úctyhodné rozmery. Pritom stan dokážete opatriť aj bočnými stenami. Ide o riešenie, s ktorým sa dá naozaj kúzliť.

Záhradný altánok väčších rozmerov sa hodí pre oslavy narodenín, krstiny, aj stretnutie s rodinou a priateľmi. Vďaka tomuto mobilnému prístrešku vám dážď nepokazí svadbu a party môžete urobiť aj v horšom počasí. Výhodou je mobilita, ktorú záhradný stan ponúka. Raz ho použijete doma na záhrade, po druhé na chalupe, nakoniec si ho prinesiete do práce, aby ste s kolegami dokonalo oslávili svoje narodeniny.

Nožnicové stany sú veľmi jednoduché na postavenie aj zloženie

Ich montáž je extrémne jednoduchá. Nepotrebujete tím, dokonca obvykle ani druhé ruky naviac. Sú kompaktné a skladné aj po zložení. Preto ich nie je problém prevážať v automobile. Kto si ich obľúbi, pre toho sa stanú spoločníkmi v mnohých situáciách. Pri dovolenke, v podnikaní, ako promo stánky či predajné stánky. K tomu všetkému sa nožnicové stany výborne hodia.

Veľká variabilita aj možnosti opravy

V e-shope Expodom.sk kúpite nožnicové stany od veľkosti 2×2 m až do 6×3 m. Voliť si je možné z niekoľkých farieb. Stany sa dajú používať s bočnými stenami aj bez nich. Firmy a podnikatelia využívajú tiež možnosť reklamných potlačí na plachty stanu. Stany sa predávajú vo dvoch variantoch s rôznou pevnosťou. V prípade poškodenia niektorej časť je jednoduché poškodený náhradný diel vymeniť a stan môže slúžiť ďalej.

About the author