Sedačky HOME DESIGN mieri na slovenský trh

Túžite po vlastnom bývaniu, ktoré vám poskytne maximálne súkromie? Hoci možno ešte nebývate v samostatnom byte, respektíve dome, môžete premýšľať nad jeho vybavením. Centrom diania sa stane obývacia izba, kam si budete pozývať svoje návštevy a kde budete počas dňa relaxovať pri televízii. V útulnej spoločenskej miestnosti by mala panovať priateľská atmosféra, ktorá by mala byť umocnená jednotným štýlom vybavenia. V nasledujúcich riadkoch sa zameriame predovšetkým na sedačky.

Bytoví dizajnéri podotýkajú, že so vzhľadom sedacej súpravy by malo korešpondovať aj ďalšie vybavenie (konferenčný stôl, obývacia stena) a všetky doplnky. Nič sa nemá preháňať. Súčasné trendy vo svete bývanie sa uberajú smerom minimalizmu. Ak nekúpite žiadne doplnky, nič sa nestane. Obývacia izba si úplne vystačí s kvalitnou sedacou súpravou, konferenčným stolom a televízorom.

Sedacie súpravy slovenskej kvality

sedacky 21Či už sa vám páčia kožené sedacie súpravy či čalúnené sedacie súpravy, mala by ste sa odlíšiť od svojich kamarátok a známych. Stavte na originalitu menom HOME DESIGN. Jedná sa o rýdzo slovenskú značku, ktorá je na tuzemskom trhu takmer neznáma. Sedačky HOME DESIGN sa v sortimente tovaru objavili len nedávno, ale už si získali svoje prvé zákazníčky.

Sedačky sa vyznačujú vysokou kvalitou, prvotriednym spracovaním a originálnym vzhľadom. Na ich dizajne pracujú významní návrhári, medzi ktorými sa nachádza aj slávna Jana Pištejová. Tá navrhuje novú kolekciu sedačiek, z ktorej si vyberie aj náročná klientka.

V súčasnej dobe môžete sedačky vyberať v internetovom obchode Sedacky.com, kde na vás čakajú modely v rôznom prevedení a v rozmanitých farbách. Na svoje si príde mladá slečna preferujúca modernosť a jednoduchosť, ba dokonca aj staršia dáma, ktorá si potrpí na starožitnom vzhľade.

About the author