Tá pravá kabelka pre každú ženu

Výber správnej kabelky, ktorá sa bude hodiť nielen k jednému, ale k viacerým outfitom je niekedy naozaj veľmi ťažké. V ponuke nájdete veľké množstvo krásnych kúskov, ktoré vás môžu zaujať, no ešte predtým, ako začnete bezhlavo nakupovať, si všetko poriadne premyslite.

Pri kúpe kabelky by ste mali zohľadňovať niekoľko faktorov ako je farba, typ, veľkosť, materiál či štýl, ktorý preferujete. Najdôležitejšie je však to, aby sa vám kabelka páčila. Okrem správnej farby či materiálu by ste mali zohľadňovať aj to, ako sa kabelka hodí k vašej postave. Dámy, ktoré majú oblejšie tvary by mali mať väčšie kabelky, pretože tie menšie vyzerajú skôr smiešne ako elegantne.

Túto sezónu sú veľmi obľúbené väčšie kabelky s kratšími a hrubšími rúčkami. Tie si väčšinou ženy nedávajú na rameno, ale držia ich skôr v ruke. Ak chcete byť štýlová, určite stavte na tieto druhy kabeliek, do ktorých aj vďaka ich rozmerom dáte úplne všetko. Rovnako dôležitá je aj príležitosť, na ktorú kabelku budete nosiť. Na bežné nosenie si vyberajte jednofarebné a jednoduché kúsky, na rôzne slávnosti si kúpte elegantnejšie kabelky a na športovanie si zaobstarajte športové druhy s dostatočným miestom.

Keďže kabelky sú pevným a základným kúskom outfitu, mali by ste do nich investovať rovnako, ako do iného kúsku alebo ešte viac. Kvalitná kabelka vám vydrží aj niekoľko rokov a môžete ju nosiť každý deň.

Krásne a kvalitné kabelky nájdete aj od značky Tommy Hilfiger. Práve táto značka ponúka nielen skvelé kabelky, ktoré vám vydržia dlhý čas, ale aj topánky, ktoré s nimi skvelo skombinujete. Práve v chladnom období je niekedy ťažké nájsť správnu kabelku, ktorá by sa dala jednoducho zladiť s členkovými topánočkami alebo čižmami.

Ak preferujete elegantný štýl, zvoľte väčšiu, čiernu kabelku, ktorá sa vám bude skvelo hodiť k členkovým topánkam na hrubšom podpätku. Bežný, každodenný outfit môžete doplniť menšou crossbody kabelkou s čižmami bez opätku, vďaka ktorým sa vám bude chodiť celý deň pohodlne.

About the author