Dôležité faktory pri výbere vhodných náušníc

Väčšina žien si vyberá náušnice výlučne podľa toho, či sa im zapáčia. Tento faktor je pri rozhodovaní istotne dôležitý, to nik nepopiera, no pre skutočne správny výber náušníc je dôležité zohľadniť aj iné atribúty, ako napríklad typ tváre, strih vlasov a v neposlednom rade aj príležitosť, kam budeme nové náušnice nosiť.

Inak sa celkom poľahky stane, že nesprávne zvolené náušnice nevyzdvihnú, čo by vyzdvihnúť mohli a nepodčiarknu celkový vzhľad. A to by bola, s novými krásnymi náušnicami z bieleho zlata s briliantom veru škoda, čo poviete?

Typ tváre a náušnice, ktoré jej svedčia

Tvar tváre je jednou z vôbec najzásadnejších vecí, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere náušníc. Je fajn vedieť, že existuje celkom šesť základných typov tváre, pričom každej logicky pristane niečo iné. Aj preto stojí za to poradiť sa, čo sa hodí práve k tej vašej.

Náušničky na rôzne príležitosti

Zháňate náušnice do práce, na každý deň, či skôr na výnimočné príležitosti? To rozhodne veľmi vplýva na ich výber. Veď určite uznáte, že vzácne diamantové náušnice sa hodia skôr na slávnosti a do spoločnosti, kým na každodenné nosenie väčšine z nás postačia aj jednoduchšie zlaté náušničky.

Strih účesu a vhodné náušnice

Akiste dobre viete, že iné náušnice sa hodia krátkovlasým dámam a iné zasa ženám s dlhšími vlasmi. Rovnako tak je pri kúpe vhodných náušníc fajn zohľadniť aj odtieň vašej farby vlasov.

Náušnice podľa štýlu oblečenia

Spôsob, akým sa obliekame, má na výber vhodných náušníc tiež nemalý vplyv. Aké náušnice zvoliť k outfitu do spoločnosti a aké sa hodia viac k športovému oblečeniu? To sú otázky, ktoré si je treba položiť prv, ako si zadovážite finančne nákladné diamantové náušnice, ktorých cena zďaleka prevyšuje bežné výdavky.

Veľkosť náušníc

A na záver ešte jedna otázka: Kedy je lepšie zvoliť si menšie, decentnejšie náušnice a kedy je vhodné siahnuť aj po extravagantnejšom kúsku? Tu je treba zohľadniť všetky vyššie spomenuté faktory. Kam v náušničkách pôjdeme aj aký typ tváre i účesu máme.

Veríme, že správna voľba náušníc, s diamantom či bez, bude pre vás odteraz o čosi jednoduchšia.

 

About the author