Xylodent – svieži dych za každých okolností!

Trápi vás zápach z úst? Hľadáte spôsoby, ako s zápachom bojovať a zabezpečiť si konečne svieži dych, za ktorý sa nebudete musieť hanbiť? Už ďalej nehľadajte, je tu Xylodent!

Predstavte si nasledujúcu situáciu. Konečne ste oslovili to dievča, ktoré sa vám tak dlho páčilo a sami neviete ako, ale dohodli ste si s ňou stretnutie. Ste v strese, preštudovali ste snáď celý zoznam baliacich stránok, aby ste sa naučili nové spôsoby, ako si na rande to špeciálne dievča stopercentne získať. Oprali a ožehlili ste si svoje najlepšie veci, dali na seba svoju najlepšiu voňavku a smelo ste na rande vyrazili. Po ceste ste si spomenuli na jednu z hlavných rád, ktoré ste na internete našli, a to skutočnosť, že na to, aby ste zapôsobili a danému dievčaťu sa nezhnusili, musíte mať svieži dych. Ste si síce vedomí toho, že s vašou sviežosťou dychu to nie je vždy najlepšie, ale povedali ste si, že to predsa nie je až tak zlé. A to sa vám poriadne vyplatilo. Keď ste videli, ako si takmer vaše dievča počas celého stretnutia snažilo odvracať hlavu, keď ste rozprávali, akosi od vás cúvalo do bezpečnej vzdialenosti a ani sa k vám nepriblížilo, bolo vám jasné, kde je chyba. Nuž, keby ste použili Xylodent, v podobnej situácii by ste sa rozhodne neocitli.

Xylodent – rýchla pomoc so zápachom

Zápach z úst nie je ničím výnimočným, práve naopak, jedná sa o bežný jav, ktorý zažívame raz za čas všetci. Samozrejme, nájdu sa medzi nami takí, ktorí trpia chronickým zápachom z úst, čo je signálom zdravotného problému. Bežný zápach z úst, ktorý občas zažívame, je ale spôsobený zvyškami jedla, ktoré sa v ústach pôsobením baktérií a slín rozkladajú. Zápach spôsobujú aj jedlá so silnou arómou, napríklad cesnak, po ktorom jeho špecifická aróma sprevádza váš dych aj niekoľko hodín. Prípravok Xylodent patrí medzi doplnky stravy, ktoré vám pomôžu so zápachom z úst bojovať. Tablety, ktoré necháte trikrát do dňa rozpustiť v ústach po jedle zabezpečia, aby vaše ústne zdravie bolo na čo najlepšej úrovni. Tak načakajte, zabezpečte si svieži dych ešte dnes, prípravok Xylodent od spoločnosti NATURVITA zoženiete napríklad na webe Symphytum.sk.

About the author