Aj z bazáru sa dajú zohnať pekné veci

V súčasnej dobe sa neoplatí investovať do niektorých úplne nových vecí. Pokiaľ chcete ušetriť nejaké to euro, zároveň i životné prostredie, začnite kupovať bazarové predmety, ba tiež oblečenie. Rovnako tak, nevyhadzujte všetko, čo nájdete doma, skúste nevyužité veci vložiť na bazár, pretože niekomu sa ešte môžu hodiť, a tak vy si zarobíte nejaké euro naviac. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme portál, kam môžete vkladať bezplatnú inzerciu, ale zároveň aj nakupovať rôzne veci.

V slovenských internetových vodách je veľmi populárny inzertný portál inzercia.sk, ktorý je rozdelený na niekoľko kategórií. Chcete kúpiť nábytok, oblečenie, automobil, alebo nehnuteľnosť? Žiadny problém, všetko nájdete na jednom mieste. Výsledky vyhľadávania si navyše môžete filtrovať podľa lokality. Aj keď niečo zháňate, príde vám táto webová stránka vhod, lebo je možné vložiť sem dopyt.

Inzeráty dámskeho oblečenia

Výrobcovia oblečenia neustále prichádzajú s novými kolekciami. Postupne sa však módne trendy, ktoré boli v kurze pred desiatimi rokmi, dostávajú do popredia aj teraz. Prečo teda kupovať príliš drahé tričká a nohavice, keď ich môžete zohnať za pár drobných z druhej ruky? Stačí sa pozrieť na inzeráty dámskeho oblečenia, kde nájdete vskutku slušivé kúsky. Oživte teda svoj šatník, bez toho aby ste minuli majland. Kúpiť si môžete kabát, mikinu, nohavice, sveter, ale pokojne aj šaty či tehotenské oblečenie.

Nábytok do kuchyne z bazáru

Pustili ste sa do rekonštrukcie, ale prekvapujú vás príliš vysoké ceny kuchýň? Chcete aspoň trochu na tejto miestnosti ušetriť, ale zároveň túžite po štýlovej kuchynskej linke? Žiadny problém, pretože nábytok do kuchyne z bazáru je moderný, elegantný a v perfektnom stave. Stačí len vybrať toho správneho predajcu. Veľa ľudí sa totiž rozhoduje pre rekonštrukciu kuchýň, a potom tú starú dávajú na internet na predaj, aby sa im aspoň časť investície do renovácie vrátila. Vy tak máte šancu zohnať takmer neopotrebovaný nábytok za vskutku prijateľné ceny.

Ak sa vám navyše páči rustikálny štýl, potom ste v bazároch ako doma, pretože rustikálny nábytok zoženiete predovšetkým na bazároch a v záložniach.

Osobné autá na predaj

Rovnako tak internetový portál s inzerciou sa zameriava na osobné autá na predaj. Zverejňujú sem inzeráty ako autobazáre, tak aj súkromní predajcovia, ktorí nechcú využívať služby autobazárov. Vybrať si tak môžete z rôzne starých vozidiel. Chcete jazdiť v Audi, alebo BMW? Ešte než sa pustíte do výberu konkrétneho modelu, nastavte si filtre, aby sa vám zobrazili len inzeráty relevantné k vašim požiadavkám.

V dnešnej dobe nie je hanba nakupovať v bazároch, ba naopak je to obrovský trend. Často totiž ľudia narazia na vskutku zaujímavé kúsky, ktoré by len tak v obchodoch nekúpili.

About the author