Aké doplnky stravy slúžia na podporu imunity a zníženie únavy?

S príchodom chladnejšieho počasia sa o slovo hlásia kašeľ, nádcha, únava a ďalšie neduhy. Ak pociťujete, že váš organizmus stagnuje, je najvyšší čas na jeho regeneráciu. Veľmi dôležitý je odpočinok, a tak vyrazte na nejaký wellness víkend, ale nezabudnite tiež na doplnenie potrebných vitamínov. Bohužiaľ, mnohokrát ovocie a zelenina nestačia, a tak na scénu potom prichádzajú doplnky stravy. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme doplnky stravy, ktoré slúžia priamo na podporu imunity a zníženie únavy.

Kofex kofeín

Ak často bojujete s únavou, a to aj počas riadenia automobilu, je najvyšší čas do seba dostať čistý kofeín, ktorý je obsiahnutý v prípravku zvanom Kofex kofeín. Povzbudzuje telo a myseľ, teda vás nesklame na dlhých cestách, ktoré vyžadujú maximálnu sústredenosť a ostražitosť.

Zinok forte

Pre správnu syntézu DNA a bielkovín je určený Zinok forte. Udržuje zdravé kosti, vlasy, nechty a pokožku. Ak máte problémy so zrakom, zinok je ideálna cesta k jeho podpore a správnemu fungovaniu. V neposlednom rade zlepší imunitný systém, a tak nebudete tak často prechladnutí.

Selén forte

Podobnými účinkami ako predchádzajúci Zinok forte sa pýši tiež Selén forte. Doplnok stravy slúži na udržanie zdravých vlasov a nechtov a k správnej funkcii štítnej žľazy a imunitného systému. Veľkou výhodou je, že selén ochraňuje bunky pred oxidačným stresom.

Horčík + B6

Záverom ešte nesmieme zabudnúť na prípravok Horčík + B6, ktorý zabezpečuje normálnu činnosť svalov a znižuje mieru únavy a vyčerpania, ktoré je hlavne v zimnom období úplne normálnym stavom. Vitamín B6, ktorý je v doplnku stravy obsiahnutý, podporuje činnosť nervovej sústavy a napomáha k normálnej funkcii imunitného systému.

Ak teda chcete niektorý z doplnkov stravy zakúpiť, pozrite sa do pestrého produktového portfólia internetového obchodu Greenline.sk.

About the author