Luxusné šperky, ktoré vedia omladiť

K ženám šperk neoddeliteľne patrí. Ale podobne, ako si vieme vybrať oblečenie, ktoré nám vo výsledku vôbec nepristane, tak vieme siahnuť po nevhodnom šperku. Šperk by mal byť vždy pozitívny a omladzovať. Taktiež by nemal byť nudným, takým, ktorý neprináša žiadnu dizajnovú hodnotu. Šperky TOUS sú iné – sú atraktívne, plné energie a s antiageing efektom.

História TOUS sa píše už od roku 1920. V srdci firmy to najprv tikalo, pretože sa špecializovala na hodinársku výrobu. Postupne, stále pod vedením potomkov zakladateľov firmy, vyrástol z malej provinčnej hodinárskej firmy klenotnícky gigant s pobočkami po celom svete, vrátane Slovenska.

Mladistvú dušu značke dodáva jej symbol

Tým sa stal roztomilý štylizovaný medvedík. Objavuje sa takmer na všetkých šperkoch a produktoch značky. Firma s ním pracuje ako s dizajnovým prvkom a je až neuveriteľné, koľko podôb dokáže mať jeden symbol. A práve on dáva šperkom TOUS mladistvú dušu, ktorá potom omladzuje majiteľky šperku. Je odkazom na detstvo, ktorý v nás prebúdza nostalgické spomienky a nabíja nás energiou.

Venujte pod stromčekom antiageing šperky Tous z kolekcie Glory

Šperky TOUS akoby nepoznali čas. Zastavujú ho a svoje majiteľky omladzujú. Vidíte to napríklad na šperkoch z kolekcie Glory. Žlté zlato doplňujú perly a pastelové farby ametystu, amazonitu, ónyxu, rodonitu, tyrkysu i malachitu. Tie sa obvykle na šperku nachádzajú naraz, vždy v rôznych tvaroch – vo hviezdičke, mesiačiku, medvedíkovi, srdiečku či v kvetinke. Šperky sú tak tvarovo aj farebne pestré a len ťažko nájdete ženu, ktorú by takto krásne šperky nefascinovali.

Fascinujúci ónyx je decentný a extravagantný súčasne

Čierny ónyx je na šperkoch TOUS veľmi obľúbený. Pôsobí decentne a extravagantne súčasne. Šperkom, zlatým aj strieborným, dáva luxusný vzhľad. Krásny je aj v kombinácii s čiernym kovom. Najväčším hitom je kombinácia tkanej reťaze s čiernym onyxom a ružovým zlatom. Tieto šperky pôsobia dizajnovo a luxusne. Ako darčeky sú nápadité a určite milo prekvapia.

TOUS kabelky – praktický luxus s dokonalým dizajnom

Značka TOUS nezaostáva ani vo svojom ďalšom sortimente. Kabelky značky sú praktické a obdivované. Veľkou výhodou je, že ich firma vyrába obvykle v sériách. Takže môžete nosiť súčasne kabelku aj batoh. Úžasnými kúskami sú napríklad prerezávané kabelky TOUS Kaos Shock, alebo kabelka TOUS Gum. Obe sú z vinylu. Veselým a pestrým vzorom vyniká séria kabeliek Tribe, ale zaujímavá je aj séria Kaos Mini Cadenas.

Zladené do posledného detailu

Do TOUS šperkov sa nejde nezamilovať. V človeku vzbudzujú túžbu vlastniť rozhodne viac než len jeden z nich. Rovnako krásne a decentné súčasne sú hodinky TOUS. Zamilujete si tiež kabelky a ďalšie módne doplnky značky, ale aj jej parfumy. Sú rovnako uhrančivé, ako šperky značky.

About the author