S kapucňou alebo bez? Aké pánske bundy sú toto sezónu trendy?

Pánske bundy sú a určite budú stále populárne. Všetci zaručene vieme prečo. Hlavne vďaka tomu, že bundu môžete využiť kedykoľvek počas roka. Nezáleží na tom, či je jar, zima alebo leto. V zime nás bunda pod vetrovkou zahreje a v lete v prípade chladnejších dní si taktiež najradšej oblečieme práve bundu. V bunde sa cítite príjemne aj vďaka tomu, že nás neobmedzuje v pohybe, a preto má využitie aj pri voľno časových a športových aktivitách. Kope pánskych búnd a mnoho iného nájdeš na nasledujúcej stránke https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Panske-mikiny-3404.html

Povedzme si aké sú teda trendy túto sezónu a čo k nim nosiť

Neviete sa rozhodnúť či si radšej vybrať bundu s alebo bez kapucne? Žiadne obavy my vám radi povieme, výhody obidvoch typov búnd a aj to čo k ním nosiť. A je len na vás, pre ktorý typ bundy sa rozhodnete. V ideálnom prípade pre obidve.

Bunda s kapucňou

Kto by nemal rád predsa bundu s kapucňou. Vyzerá aj štýlovo a dokonca spĺňa aj svoj účel. Kapucňu si v prípade potreby môžete nasadiť na hlavu. Napríklad keď vás prekvapí náhly dážď alebo búrka prípadne silný vietor. Kapucňa slúžia ako skvelá zátarasa pred dažďom aj vetrom. Takže keď sa napríklad počas letných dní vyberiete niekam na túru a počasie sa náhle zmení, kapucňa vám pomôže k tomu, aby ste domov neprišli ako zmoknuté kura.

Kapucňa okrem toho, že nás v niektorých prípad vynikajúco slúži ako prikrývka hlavy, vyzerá vynikajúco a mladistvo v každom outfite.

Čo si obliecť k takejto bunde?

To záleží od toho, kam idete ako by ste chceli, aby vyzeral váš výsledný look. Tak napríklad výborne sa hodí s bomberou. Bombera je pánska veľmi obľúbená bunda. Väčšinou ju páni nosia niekam do ulíc. Dala by sa definovať ako bunda, ktorá sa hodí perfektne, keď idete niekam von do mesta. K tomu si oblečte nejaké džínsy a obujte si tenisky Takýto “street look” bude vždy trendy.

Ďalšou výhodou bundy s kapucňou je aj to, že si napríklad zvolíte bundu na zips. Vďaka tomu, si budete môcť v prípade ak vám bude teplo odzipsovať bundu a stále ju mať na sebe. A ešte k tomu, ak by ste sa radi pochválili novým tričkom pokojne ho ukáže.

Bundy bez kapucne

A teraz sa pozrime na druhú kategóriu, ktorou sú bundy bez kapucne. Takéto bundu by mal mať v šatníku každý správny chlap. Tak ako je to aj v prípade bundy s kapucňou aj bundy bez kapucne sa dajú využiť počas celého roka a skoro pri každej príležitosti.

Akú bundu by som si mal vybrať?

Stavte na klasiku a vyberte si bundu v klasickej farbe ako je biele alebo šedá. Možno sa pýtate prečo? Pretože takéto farby pôsobia veľmi príjemne nerušene a decentne. Takže ak by ste chceli obliecť bundu napríklad do práce tak šedá alebo biela bunda sa budú výborne hodiť. A okrem toho, ak by ste chceli váš look trošku zvýrazniť si pod bundu oblečte výraznejšiu košeľu alebo polokošeľu.

S veľkým logom alebo nápisom

Bundy s veľkým logom určite zaujmú každé. Sú síce trošku výraznejšie, a preto sa hodia viac na bežné nosenie alebo keď idete niekam iba von, ale vďaka tomuto nápisu určite nebudete pôsobiť ako šedá myška. A ďalšou výhodou je to, že niektoré nápisy sú naozaj veľmi vtipné a tak môžete spestriť deň nie len sebe, ale aj ostatným.

V retro štýle

Retro štýl a veci, ktoré sa nosili kedysi zažívajú odznova svoju zlatú éru. Retro bunda dokáže spraviť s vašim outfitom veľké veci. Retro look je veľmi trendy a preto sa začína čoraz viac a viac presadzovať.

Pánske bundy majú jednu veľkú výhodu a to je to, že sa dajú nosiť počas celého roka a pri akýchkoľvek príležitostiach. A výber máte z veľkého množstva búnd, ktoré budete môcť využiť a nosiť kamkoľvek.

About the author