Obľúbená Španielská značka MANGO

Čo si pre nás pripravilo na túto sezónu dámske oblečenie Mango? Obľúbená španielska značka oslovuje hlavne mladých veselých ľudí. Ponúka pohodlný ale originálny štýl a hlavne cenovo dostupný.

Mango túto zimnú sezónu stavilo na digitálnu reklamnú kampaň, ktorá sa šíri hlavne cez sociálne siete. Stredobodom novej zimnej kolekcie sú ženy s krivkami. Video, ktorá španielska firma uverejnila v septembri, videlo a ocenilo na youtube viac ako 20000 fanúšikov.

Častokrát ženy s krivkami majú problém nájsť ten správny outfit, ktorý by zvýraznil ich prednosti a zamaskoval nedostatky. Či už sa jedná o nohavice, elegantné šaty, či dámske zimné bundy.

Preto módna kolekcia s názvom Violeta by Mango zahŕňa široký výber odevov. Plavky, šaty, sukne a dámske rifle vo všetkých veľkostiach.

Všestranné využitie oblečenia charakterizuje tento brand a nie je tomu inak ani v módnej kolekcii na túto sezónu. Nohavice, pulóvre, pohodlné sukne, kabáty sú veľmi ľahko kombinovateľné medzi sebou. Váš look tak bude maximálne osobný a originálny.

Katalóg Mango na jeseň-zimu 2016-2017 navrhuje oblečenie s pohodlnými veľkosťami a oversize. Jednoduché a pohodlné na nosenie. Teplé a mäkučké pulóvre s originálnymi detailmi, obrovskými vreckami, blúzky a šaty s romantickým nádychom ružovej a s kvetinovými vzormi. Dámske kabáty sú hlavne pohodlné a zaujímavo rozšírené do zvona.

Bundy Mango a vetrovky sa túto zimu odlišujú svojimi prenikavými farbami, ako napríklad červená, pričom strih zostáva viacmenej klasický. Nechýba miesto ani pre krátky trenčový model s dvojitým zapínaním.

Čo sa týka nohavíc, tak prevažujú čierne modely s látkovým opaskom, alebo dvojfarebné verzie s

vysokým pásom ako tie, čo dominovali minulé leto. Sukne sú midi s rozstrihom a na šatoch nechýbajú kvetinové vzory prevažne v odtieňoch oranžovej, červenej a žltej.

Na špeciálne príležitosti Mango pripravilo romantické pudrovo ružové šaty, alebo klasické čierne s detailmi na pleciach.

About the author