mBank – revolúcia v bankovom sektore

Mnohí z vás si už mBank zamilovali, no pokiaľ ste ešte nemali príležitosť oboznámiť sa s prednosťami a výhodami tejto banky, v nasledujúcich riadkoch sa dozviete viac. Spoločnosť je na trhu od 25. novembra 2007 a vstúpila tam s veľkou pompéznosťou, a teda ako prvá banka, ktorá ponúkla celkom nový model. V podstate priniesla každodennú online správu bankových služieb cez internet alebo mobil. Táto skutočnosť sa následne odrazila v tom, že najvyužívanejšie bankové služby mohli byť klientovi ponúknuté absolútne grátis. Klientom je k dispozícií tiež hypotéka s výhodným úrokom a bez zbytočných poplatkov. Celkom pokojne môžeme tvrdiť, že v bankovom sektore šlo o revolúciu. Dnes sa mBank radí medzi najúspešnejších hráčov na našom trhu a sympatie jej vyjadrilo viac ako 228 000 zákazníkov iba zo Slovenska. V rámci strednej Európy využíva jej služby 3,6 milióna ľudí. Pridáte sa?

Mobilita a výhodnosť

Odborný tím pomáha klientovi zvyšovať a udržiavať si schopnosť spravovať vlastné financie. Okrem toho tiež ponúka produkty a služby, ktoré zákazníci najviac potrebujú, a to za viac ako atraktívne ceny, pohodlne a s priateľským prístupom. mBank nie je len ústretová, transparentná a srdečná, ale aj mobilná a maximálne výhodná. Technologický pokrok neobchádza ani internet banking, preto sa jeho hranice posunuli na úplne novú úroveň. Vzniklo tak jednoducho ovládateľné a inovatívne prostredie s množstvom nových funkcií a vylepšení, ktoré sa odlišujú od dosiaľ zaužívaných tabuľkových prehľadov. Tento fakt firemnú identitu ešte viac osviežil. Od minulého roku môžu klienti využívať aj jedinečnú aplikáciu pre mobilné telefóny. Svoj názor môžete vyjadriť v mFóre a novinky z banky sa dozviete v mBlogu. Nízkonákladový koncept prináša zákazníkom najvýhodnejšie ceny. Banka si neúčtuje poplatky za vedenie účtu, prichádzajúce platby, ba aj pôžička a hypotéka budú spracované bezplatne. Bonusom je iste tiež to, že mBank je prístupná pre každého, nehrá sa na nič, hovorí jasnou rečou a s klientami komunikuje napríklad aj na sociálnych sieťach. Odporúčania, ktoré môžu poskytnúť stáli klienti, sú pre spoločnosť tou najlepšou vizitkou.

Zbaľte svoju drahú pôžičku a preneste si ju

Splatenie starej hypotéky novou, proces známy aj ako refinancovanie hypotéky, sa s mBank skutočne oplatí. K preneseniu svojej nevýhodnej hypotéky nebudete potrebovať žiadne papiere, zmluvy, ba ani potvrdenie o príjme. Získate pôžičku so sadzbou 9,9%. Spoločnosť garantuje najlacnejšie pôžičky počas celej doby splácania. V prípade, že narazíte na lepšiu ponuku, mBank rozdiel dorovná. Dĺžku splácania si môžete predĺžiť až na 84 mesiacov. Preniesť si môžete všetky pôžičky, každá bude posudzovaná samostatne. Jedinou podmienkou je, aby ste starú pôžičku splácali aspoň 6 mesiacov bez omeškania. Netrápte sa viac s nevýhodnou alternatívou, zjednodušte si svoj život.

Čítajte referencie, pýtajte sa a presvedčte sa na vlastnej koži, že mBank je naozaj jednotkou v bankovom svete.

Zdroj: mBank.sk

Foto: © [Minerva Studio] / Dollar Photo Club

About the author