Túžite bývať v luxuse ako slávne osobnosti?

Pokiaľ patríte medzi tých náročnejších a túžite po luxusnom bývaní, ktoré bude spĺňať aj tie najvyššie nároky, treba si uvedomiť niekoľko zásadných krokov. Luxusné bývanie sa totiž netýka len tých najbohatších. Pokiaľ si potrpíte na kvalitnom a zároveň luxusnom bývaní, ktoré bude ideálne pre vás i vašu rodinu, nemusíte sa báť, že za takéto bývanie zaplatíte nehoráznu cenu.

Jégého alej 4

V prvom rade treba vedieť hľadať. Neustále vznikajú nové projekty, ktoré ponúkajú moderné bývanie pre rodiny s deťmi či jednotlivcov. No priznajme si, že tie najmodernejšie a najatraktívnejšie lokality na bývanie sú práve v našom hlavnom meste – v Bratislave. Byty Bratislava Ružinov  sa nachádzajú vo veľmi peknej a atraktívnej oblasti, ktoré sa nachádzajú len niekoľko minút od centra mesta. Jedná sa o komplex, ktorý svojou eleganciou a štýlom nadchne i tých najnáročnejších klientov. Byty sú prepracované do najmenšieho detailu a riešené tak, aby poskytovali dostatok miesta a pohodlia.

01

Ide o pokojnú mestskú časť – Jégého alej 4, ktorá je veľmi obľúbenou najmä pre mladé rodiny s deťmi. Deti majú možnosť športového vyžita na detských ihriskách či v novom zrekonštruovanom Zimnom štadióne. Vaše ratolesti teda môžu vyrastať v prírode, dýchať čerstvý vzduch a to aj napriek tomu, že sa komplex nachádza len niekoľko minúť od centra Bratislavy. Rodičia to majú kúsok do centra mesta, kde sa dostanú autobusom, trolejbusom či električkou. Výhodou je, že váš vysnívaný byt si môžete vybrať podľa svojich požiadaviek a kritérií. Či už pôjde o menší alebo väčší priestor, či ste ochotní investovať viac alebo menej, to celé je len vás a vašej finančnej situácií.

Byt na predaj Bratislava má svoje kúzlo a okrem vyššie spomenutých výhod prepracovaný do najmenšieho detailu, pričom poskytuje aj dostatok miesta pre vaše pohodlie.

02 (1)

Spoločnosť FINEP.sk sa zaoberá výstavbou moderných komplexov a na trhu pôsobí už 19 rokov. Okrem iného vám ponúkne aj bezplatné finančné služby, takže s vybavením hypotéky a poistením nehnuteľnosti nebudete mať toľko starostí.

About the author