Viete nosiť červenú farbu?

Muži na ženách milujú červenú farbu, no to nie je žiadna záhada. Červená farba je veľmi výrazná a ľudia, ktorí ju nosia sú sebavedomí, cieľavedomí a najmä usilovní. No viete túto farbu nosiť a skombinovať ju so správnymi doplnkami?

Elegant girl is lying on the couch

Správny odtieň

V prvom rade je dôležité, aby ste si vybrali správny odtieň červenej. Niekomu pristane skôr bledšia červená a niekomu tmavá až bordová. Pre blondíny s modrými alebo sivými očami je ideálna svetlo-červená farba, ktorá bude na nich doslova žiariť. Brunetky by mali siahnuť skôr po tmavšom odtieni, ktorý im dodá akýsi sex appeal a nezávislosť.

Nebojte sa kombinovať farby

Červená farba sa hodí s bielou alebo s čiernou farbou. Buďte si isté, že týmto nič nepokazíte. Kľudne môžete tieto tri farby spolu skombinovať a uvidíte, že váš outfit bude vyzerať štýlovo a zároveň mladistvo. Pokiaľ chcete byť originálna, skúste sa pohrať s jednotlivými odtieňmi červenej. Môžete napríklad skombinovať svetlo-červenú a jemne ružovú.

Oživte si svoj šatník

Máte pocit, že sa červená farba hodí len na párty alebo formálne udalosti? To ste teda na omyle. Ženy si väčšinou kupujú červené topánky alebo kabelku práve vtedy, keď sa chystajú na nejakú dôležitú udalosť alebo stretnutie. Po iné dni sa však obliekajú do nudnej čiernej alebo modrej farby. Nebojte sa teda červenú nosiť aj po iné dni. Buďte si istá, že ste si túto farbu obľúbili a že vo vašom šatníku nebude určená len na večierky, plesy alebo spoločenské akcie. Červená farba je predsa krásna, hrejivá a nápadná farba, tak prečo si šatník trochu neoživiť?

Zdroje: londonfashion.org.uk theglitterguide.com, Anton Maltsev /

About the author