Pekne upravené obočie nás dokáže úplne zmeniť

Ako ženy vieme, že obočie sa neoplatí zanedbávať. Dáva našej tvári výraz, dokáže opticky zmeniť jej tvar, pritom nie je tak náročné na údržbu, Na rozdiel od make-upu, ktorý musíme stále obnovovať, profesionálne upravené obočie nám vydrží dlho v top stave. Vyskúšajte špeciálnu úpravu – lamináciu obočia.

Upravené obočie patrí k modernej žene

Obočie nám dokáže ubrať či pridať vek, urobiť nás upravenou aj neupravenou, predĺžiť či naopak skrátiť tvár. Po období, kedy sa presadzovalo minimalistické tenké obočie, často úplne vytrhané a domaľované či vytetované ako tenká linka, sa do módy vrátilo krásne mohutné a husté obočie. Avšak to prírodné nemusí vypadať najlepšie. Častým problémom býva nerovnomerná hustota obočia, ale aj to, že sa nám prírodné obočie krúti, Niekedy nám dokonca niektoré chĺpky rastú iným smerom či kolmo. Obvykle ich trháme, ale existuje aj iná metóda, ako sa o husté obočie nepripraviť, ale skrotiť ho. Funguje na to procedúra nazvaná biofixácia obočia či tzv. laminovanie.

Laminácia obočia od profesionálov

Úprava obočia laminovaním chĺpky neodstraňuje, ani nijak nepoškodzuje. Naopak ich posilní a dlhodobo ich vytvaruje tak, ako si to prajeme. Obočie sa zafixuje do požadovaného smeru aj tvaru, nevyžaduje preto častú úpravu, ani zásahy z našej strany. Procedúra z profi salónu je dlhodobá.

Obočie pri tejto procedúre, na ktorú sa špecializuje inštitút zdravia a krásy FRAIS, skrásnie tiež kvôli kvalitnému ošetreniu a farbe. Získa intenzívnejšiu farbu, zakryjú sa prípadné šedivé chĺpky a súčasne dostane zvodný lesk a výživu. Obočie sa samozrejme tiež tvarovo upraví pomocou pinzety.

Hĺbková výživa pre obočie

Procedúra ponúka obočiu nielen krásu, ale aj zdravie. Na obočie vám v inštitúte nanesú tzv. Lash botox. Ten obsahuje argánový, slnečnicový a makadamový olej, ďalej rastlinný kolagén, kyselinu askorbovú a linolovú, aj rastlinný glycerín. Tento výživný kokteil poskytuje lesk, výživu, hydratáciu a regeneráciu.

About the author