Piercing, originalita pre každého

Aj vy ste už niekedy pociťovali potrebu byť originálny, niečím sa odlišovať od ostatných, porušovať pravidlá? Piercing vám umožní túto potrebu jednoducho naplniť.

Potreba odlíšiť sa od ostatných ľudí naokolo je už od nepamäti zakorenená hlboko v každom z nás. Túto potrebu pociťuje každý individuálne, u niekoho sa takmer vôbec neprejavuje, niektorí ju, naopak, pociťujú tak silno, že im nerobí žiadny problém porušiť všetky písané a nepísané kódexy, len aby boli iní, výnimoční. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, určite ste neraz rozmýšľali o tom, čo také špeciálne by ste si mali obliecť, aké doplnky použiť, aby ste na seba nejako upozornili. Veľmi jednoduchým spôsobom, ako túto potrebu naplniť, je piercing. A to nie len taký hocijaký.

Piercing do pupíku?

Piercing je formou skrášľovania tela, ktorého podmienkou je prepichnutie určitej časti tela a vytvorenie diery, do ktorej sa následne aplikuje piercing. Ale to už zrejme viete. História piercingu je veľmi nejasná a temná. Prvé zmienky pochádzajú z Mezopotámie, Afriky a amerických kultúr, kde ich domorodí obyvatelia aplikovali na rôzne časti tela. Dnes si ľudia nechávajú aplikovať piercing najmä z estetických dôvodov, v niektorých prípadoch sa však praktizuje aj z náboženských, kultúrnych, alebo sexuálnych dôvodov. Ak sa už pre piercing rozhodnete, základom je zvoliť, na ktorú časť tela ho chcete. Zaujímavým riešením môže byť piercing do pupku, takzvaná pupíkovka. Tento typ piercingu má mierne zahnutý tvar, preto sa niekedy nazýva banán. Obľúbený je takmer výlučne medzi ženami. Väčšinou sa nejedná o aplikáciu priamo do pupku, ale ide zväčša o prepichnutie horného okraja pupku. Ak si myslíte, že žena, ktorá čaká dieťa môže na takéto zábavky rovno zabudnúť, tak ste na veľkom omyle. Existuje totiž piercing zo špeciálneho materiálu, určený pre tehotné ženy. poteší vás aj skutočnosť, že piercing do pupíku sa rýchlo a dobre hojí. Ak rozmýšľate a hľadáte vhodný piercing do pupíku a neviete si rady, určite si vyberiete na špecializovaných stránkach, napríklad Piercing Factory. Odlíšte sa, s piercingom to je jednoduché!

About the author