Povedzte chémii stôp a začnite používať čisto prírodné doplnky stravy

Pravdepodobne sa stretnete s názorom, že človek by mal získavať všetky dôležité živiny, minerály a vitamíny zo stravy. Stále niektorí ľudia tvrdia, že je oveľa lepšie konzumovať čerstvé jedlo namiesto tabletiek. Pritom sa jedná o mystifikáciu, pretože stravou neposkytnete telu toľko potrebných látok, ktoré potrebuje, a preto je vhodné doplniť je práve prírodnými doplnkami stravy.

Dokážete denne zjesť päť porcií ovocia a zeleniny? Bohužiaľ, niektorí ľudia sú radi, keď si dajú aspoň uhoriek k večeri a nejaký šalát k obedu, čo je ale pre telo nedostačujúce.

Problémy, ktoré signalizujú nedostatok vitamínov

Najmä ženy sa stretávajú s tým, že pri nedostatočnom množstve vitamínov v strave začnú vypadávať vlasy a lámať sa nechty. Ak vás také ťažkosti postihli, je najvyšší čas pustiť sa do podpory organizmu formou doplnkov stravy. Predsa len, jedna taká kapsula obsahuje oveľa viac živín ako osem porcií ovocia a zeleniny.

Veľmi užitočný prípravok je BIOSIL plus. Preslávený je hlavne medzi ženami, ktoré majú problém s vlasmi, nechtami a kožou. BIOSIL plus je charakteristický obsahom draslíka a horčíka. Ďalej za zmienku stojí ZINOK Forte. Ako už samotný názov napovedá, produkt obsahuje zinok a vitamín B6. S týmto prípravkom udržíte normálny stav vlasov, nechtov, kostí a pokožky. Pridaný vitamín B6 sa zase stará o správnu funkciu imunitného systému.

Vychvaľovaný je tiež CHROM Combi slúžiaci na optimálnu funkciu imunitného systému. Prospešný je navyše pre kĺby, zrak, tvorbu DNA, delenie buniek a plodnosť.

Kde prírodné doplnky stravy zakúpiť?

Ak hľadáte internetový obchod, ktorý sa špecializuje predovšetkým na prírodné doplnky stravy, nie je nič jednoduchšie ako sa obrátiť na greenlike.sk. Jedná sa o e-shop s pestrým produktovým portfóliom, z ktorého si zaručene vyberiete to, čo potrebujete. Organizmus vám poďakuje.

 

About the author