Trápia vás vypadávajúce a chradnúce vlasy? Ponúkame vám tip na riešenie

Koruna krásy v podobe nádherných zdravých vlasov je pýchou každej ženy. Čo však robiť, ak tá vaša chradne a stráca na svojej pôvodnej hustote? Vypadávanie vlasov treba riešiť okamžite, pretože po jeho dlhodobom zanedbávaní sa už vlasové korienky nemusia obnoviť. V súčasnosti na trhu existuje množstvo prípravkov na stimuláciu vlasového rastu. Jeden z nich, ktorý je však z určitého hľadiska originálny, vám predstavíme v tomto článku.

Sprej na vlasy Asami je 100% prírodné sérum určené na terapiu alopécie, teda nadmerného vypadávania vlasov. Jeho cieľom je zastaviť vypadávanie a zabrániť vzniku lysín, no tiež podporiť rast vlasov a dodať im potrebnú výživu, čím sa stanú pevnejšie, odolnejšie a najmä zdravšie. Na rozdiel od iných vlasových vodičiek stačí Asami aplikovať len 2 až 3 krát týždenne, pričom prvé výsledky by sa mali dostaviť už do týždňa od začiatku používania. Po aplikácii sérum neoplachujte, ale nechajte voľne vyschnúť.

Sérum Asami je čisto prírodný produkt s obsahom šiestich základných zložiek:

  • Ricínový olej je už oddávna používaný na dosiahnutie nádherných zdravých vlasov. Preto nemôže chýbať ani v Asami. Má výborné regeneračné vlastnosti, ako vlasov, tak aj pokožky hlavy, chráni vlasovú kutikulu a zabraňuje lámavosti.
  • Všehoj ázijský a pŕhľava dvojdomá normalizujú fungovanie vlasových folikulov a takisto posilňujú základnú stavbu vlasov. Významné je aj ich antioxidačné pôsobenie.
  • Podbeľ liečivý stimuluje vlasový rast a takisto zlepšuje funkciu živých buniek kože.
  • Chýbať nesmú ani dôležité vitamíny a minerály, ktoré sú nevyhnutné pre rast vlasov a ich bezchybnú štruktúru.

Zaujíma vás, aké sú recenzie produktov proti vypadávaniu vlasov Asami? Vo všeobecnosti si dámy chvália najmä zvýšenie kvality vlasov, ich pružnosť, hebkosť a zdravý vzhľad. Takisto popisujú aj zníženú mieru ich vypadávania. Medzi spokojných zákazníkov patrí taktiež aj množstvo mužov, ktorým opätovne začali rásť vlasy aj v miestach lysín. Samozrejme, efekt je u každého rozdielny, no za vyskúšanie to určite stojí.

About the author