Trendy zima 2019: Tieto kúsky vám nesmú chýbať!

Nemusíte každú sezónu kupovať haldy nového oblečenia. Veľa z trendov sa pravidelne opakuje, na čo sa máte túto zimu pripraviť?

Zamerajte sa na kvety a potlače

Kvety sa nenosia len počas leta, pokojne si kvetinové potlače preneste aj na dámske šaty, blúzky, tuniky, či sukne. Ideálne je zvoliť tlmený, pastelový podklad a na nej roztrúsené ozdobné kvetinové lístky. Nosí aj fialová farba vo všetkých jej odtieňoch! Má schopnosť dodať eleganciu, noblesu a určitý nádych luxusu. Na tohtoročnú zimu je ako stvorená.

Doprajte si fialový, burgundský, bordó, levanduľový, vínový alebo iný akcent na všetkých kúskoch oblečenia! Či už dominantnú fialovú prenesiete na top, tričko, tuniku alebo dokonca kabát či doplnky, je len na vás. V zime sa bude na oblečení skvele vynímať. Nechcete pútať pozornosť? Vyberte si v určitom odtieni fialovej len jeden kúsok outfitu a ten zlaďte s jemnými tónmi bielej, krémovej alebo pudrovej ružovej.

Stavte na šaty!

Maxi šaty previazané opaskom v zemitých farbách, skladané sukne do tvaru A, elegantné saká alebo puzdrové šaty zvýrazňujúce krivky a ženskosť nositeľky? Nosia sa aj trendy obtiahnuté dámske nohavicové kostýmy, ktoré môžete zakomponovať do každodenného štýlu. Čo by ste povedali na menčester?

Tento populárny materiál vás nielen zahreje, ale budete maximálne štýlové. Pri výbere kúskov do vášho šatníka siahnite po výrazných pastelových či metalických farbách, túto zimu sú v kurze viac ako čokoľvek!

Pančuchy sú dôležitým prvkom

Túto zimu nezabudnite na pančuchy! Je celkom jedno, či máte oblečený „casual look“, cocktailové šaty alebo iný trendy kúsok, pančuchy musia byť súčasťou outfitu. Túto zimu hrajú pančuchy hlavnú rolu a nemali by byť v tieni zvyšku oblečenia, práve naopak, ukážte ich krásu naplno! Čo by ste povedali na výrazný, žltý odtieň, prípadne okrovú farbu alebo neodolateľnú kráľovskú modrú?

Platí však pravidlo – ak dominantné silonky, tak menej okázalé, nenápadné šaty. A nezabudnite na spodnú bielizeň, ktorá dokáže podčiarknuť krásu ženskej postavy a ukázať jej prednosti. Formovacia bielizeň zas šikovne skryje drobné nedostatky, nesmie chýbať v šatníku žiadnej dámy!

 

Zdroj obrázka: pixabay.com

 

About the author