Chcete jazdiť v luxusnom vozidle, ale nemáte na neho peniaze?

Určite rada nakupujete, jazdíte s rodinou na výlety alebo chodíte po kaviarňach s kamarátkami. Ak ste bola doteraz odkázaná na mestskú hromadnú dopravu, pretože nemáte dostatok peňažných prostriedkov na obstaranie vlastného automobilu, potom sa vám ponúka jedna zaujímavá služba – operatívny lízing.

Ak si nechcete na automobil dojednávať úver, potom môžete využiť alternatívneho spôsobu, ako si zaobstarať vozidlo. Operatívny lízing je dlhodobý prenájom vozidla, ktoré je neustále (aj po skončení zmluvy) v majetku leasingovej spoločnosti. Hoci automobil nebudete nikdy vlastniť, nesie to so sebou veľa predností.

Aké výhody má operatívny lízing?

Operatívny lízing je charakteristický hneď niekoľkými výhodami. V prvom rade vás poteší, že sa nemusíte starať o servis, pneuservis, poistenie, diaľničné poplatky, cestnú daň a podobne. Zákon schválnosti neustále funguje, a tak v prípade, že sa vám po ceste pokazí auto, stačí zavolať nepretržitú asistenčnú službu, ktorá vám poskytne náhradné vozidlo na päť dní zadarmo. Ďalšou výhodou je, že sa nebudete zaoberať úverom a doprajete si aj luxusnejšiu značku.

Budete platiť len fixnú mesačnú splátku po celú dobu trvania zmluvy, respektíve akýsi prenájom. Po uplynutí zmluvy si môžete vybrať novší automobil, s ktorým budete brázdiť cesty. Pravidelne tak obnovíte vozový park.

Kto ponúka operatívny lízing?

Ak si chcete týmto spôsobom zaobstarať vozidlo, odporúčame obrátiť sa na špecialistu HERTZ Lease. Ten má dlhoročné skúsenosti, bohatú prax a kvalitné produkty. Snaží sa svojim zákazníkom maximálne vyhovieť, a tak im navrhuje riešenie šité na mieru.

Stačí nezáväzne vyplniť online formulár na stránkach HERTZ Lease. Po jeho odoslaní vás bude kontaktovať pracovník firmy, ktorý vám poskytne informácie o službe aj o cene. A na základe toho sa rozhodnete, či si lízing dohodnete alebo nie.

About the author