Doprajte si účinný cesnak bez zápachu!

V dnešnej dobe je posilňovanie imunity mimoriadne dôležité. Spoľahnúť sa môžete na prírodné zdroje vitamínov, alebo účinné doplnky stravy, ktoré prinášajú množstvo výhod. Napríklad, obľúbený cesnak si môžete vychutnať bez nepríjemného zápachu!

Nie je žiadnym tajomstvom, že cesnak je jednou z najužitočnejších plodín na podporu imunity a celkového zdravia človeka. Každý strúčik cesnaku obsahuje vysoké percento rôznych vitamínov, selénu, mangánu a ďalších antioxidantov, ktoré účinne podporujú imunitu a pomáhajú telu bojovať s vírusmi a baktériami. Vedeli ste však, že cesnak podporuje aj činnosť žalúdka, alebo dokonca pomáha zmierniť rozličné druhy alergií? To je najmä v jarnom období výhodná vlastnosť.

Problém cesnaku však spočíva v jeho silnej aróme, ktorá väčšine ľudí nie je veľmi pochuti. Ak chcete, aby bol cesnak čo najúčinnejší, mali by ste ho konzumovať v surovom stave. Ak pridávate cesnak do jedál v domnienke, že všetky tie účinné látky sa uvoľnia do jedla a nepríjemná aróma zmizne, ste na omyle. Bohužiaľ, varením sa väčšina účinných látok z cesnaku vytráca. V konečnom dôsledku tak väčšina ľudí cesnak napriek jeho mnohým pozitívnym účinkom zo svojho jedálnička vynecháva, čo je veľká škoda. Našťastie, je tu ešte jedno riešenie.

Účinok na správnom mieste

Hovoríme o výživovom doplnku Allicor. Ten nie je žiadnym umelo vytvoreným doplnkom stravy, ale kompletne prírodným prípravkom, ktorý je vyrobený zo sušeného cesnaku. Cesnak, z ktorého je prípravok Allicor vyrobený, sa špeciálne suší tak, aby boli zachované všetky účinné látky. Jedno balenie prípravku Allicor obsahuje 60 účinných tabliet. Každá tableta je pokrytá špeciálnym filmom, vďaka ktorému sa účinné látky uvoľňujú až v tenkom čreve. Nielenže sa tak lepšie využijú, naviac sa týmto opatrením zabraňuje nepríjemnému zápachu.

Prípravok Allicor zoženiete v e-shope Greenlike.sk. Tak neváhajte a vyskúšajte ho aj vy!

About the author