Doprajte svojmu telu dokonalý kávový peeling, ktorý si zaslúžite

Si z tých žien, ktoré milujú vôňu a chuť kávy natoľko, že by sa ňou najradšej aj potreli? V tomto nápade nevidíme žiadny problém a môžeš ho zrealizovať hneď teraz.. Vďaka širokej ponuke kávových peelingov na telo a tvár od MARKu sa môžeš kávou doslova celá potrieť bez toho, aby si rozmýšľala nad tým, čo to vlastne robíš. Okrem toho dopraješ svojmu telu dokonalú starostlivosť s cieľom zdravej a krásnej pokožky, po ktorej túži každá žena.

Používaním kávového peelingu na telo a tvár pokožku nielen hydratuješ a zbavíš nedokonalostí, ale aj doplníš o potrebné živiny, ktoré jej chýbajú. Tento čisto prírodný produkt na trh priniesla slovenská značka MARK face and body, ktorá je priekopníkom v ponuke bezpečných kozmetických výrobkov bez pridaných chemických látok. Používaním niektorého z kávových peelingov budeš celý deň obklopená príjemnou vôňou čerstvo pražených  kávových zŕn, ktorá ťa bude sprevádzať na každom kroku.

Vďaka obsahujúcemu kofeínu však peeling MARK scrub nie je len obyčajným peelingom, ale aj odbúrava podkožný tuk a zmierňuje prejavy celulitídy. Znie to ako sen, no stačí tento úžasný produkt vyskúšať a budeš sama prekvapená. Dovoľ preto MARKovi, aby sa po dlhom a slnečnom lete postaral o tvoju pokožku a telo v plnej miere, ako si zaslúžiš. Ver, že tvoja pleť nebola nikdy predtým spokojnejšia a vráti ti to v podobe úžasného pocitu.

Aké sú účinky kávového peelingu MARK scrub?

Hlavným cieľom tohto výrobku je, aby dokonale odstránil odumreté čiastočky kože na tele, podporil prekrvenie a čistil póry. Obsahuje len prírodné zložky, ktoré majú na telo silne hydratačné, upokojujúce a regeneračné účinky, preto je s týmto peelingom vaše telo v najlepších rukách. Vhodný je aj pre tých, ktorí trpia problematickou kožou ako napríklad ekzémom, akné, striami alebo celulitídou, ktorej sa nevedia zbaviť.

Peeling od MARKa  im v riešení pomôže a dokonca zabráni aj predčasnému starnutiu kože, ktoré nie je pri užívaní kozmetiky samozrejmosťou. Vyskúšať by ho mali nielen tí, ktorí potrebujú rýchlu pomoc na zanedbanú pleť, ale najmä ľudia, ktorí chcú svojej pleti dopriať dlhodobo tú najlepšiu starostlivosť. Ak máš citlivú alebo problematickú pleť, nemusíš sa ničoho báť. Kávový peeling MARK scrub je vhodný pre všetky typy pokožky a preto stačí rozmýšľať len nad vôňou, ktorú preferuješ a ktorú si vyberieš.

Zloženie a používanie peelingu je veľmi jednoduché

Kávový peeling s rôznymi vôňami obsahuje kofeín, mandľový a kokosový olej, vitamín E, hnedý cukor, morskú soľ a nie je v ňom pridaná žiadna chemická látka ani konzervant. Nemusíš sa preto báť vedľajších účinkov a buď si istá, že výrobky od MARKa sú vždy len prírodné  a bezpečné. Používa sa jednoducho počas sprchovania, kedy je potrebné vmasírovať ho na vlhkú pokožku a tvár. Peeling nechaj pôsobiť aspoň 5 minút a následne ho opláchni. Pre dokonalú starostlivosť o pokožku ho stačí používať dvakrát týždenne a skladovať ho treba na suchom a chladnom mieste.

Ktorý kávový peeling si vyberieš práve ty?

V ponuke od MARKa nájdeš niekoľko druhov kávových peelingov, ktoré sa líšia svojou vôňou. Na výber máš nielen originál kávový, ale aj kávový s vôňou melónu,  citrusový, peppermintový a vôňu čajového stromu s jojóbou. Okrem toho dostupný je aj kávový peeling pre mužov s názvom MARK for HIM after GYM, ktorý je dokonalým prípravkom na zrelaxovanie mužského tela po ťažkom tréningu alebo dni v práci. Ani tvoja polovička teda nemusí smútiť a ak miluje kávu, budete voňať obaja rovnako.

About the author