Inštalácia na kľúč

Túžite po vlastnej vírivke, bazéne či saune, ale máte strach, že to pre vás bude znamenať mnoho starostí, papierovania a vybavovania? Firma Aquamarine Spa, popredný predajca svetových značiek v Českej a Slovenskej republike, ponúka nielen wellness produkty najvyššej kvality a skvelý servis, ale i možnosť inštalácie na kľúč pre vaše maximálne pohodlie a spokojnosť.

Inštalácia na kľúč ponúka všetok servis spojený s realizáciou. To znamená, že po úvodnom dohovore môžete napríklad odcestovať na dovolenku a vrátiť sa do hotového. Nebolo by krásne odcestovať k moru a vrátiť sa domov k vlastnému bazénu? Alebo po odpočinku v kúpeľoch pokračovať v relaxe vo vlastnom wellness?

Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si produkt, ktorý vám vyhovuje a špecifikovať vaše predstavy a priania nášmu predajcovi.

Medzitým si náš predajca na mieste realizácie zapíše všetky technické parametre, vytvorí fotodokumentáciu vybraného priestoru, na základe ktorej náš architekt vytvorí 3D vizualizáciu. Všetky podklady vám pošleme na vašu emailovou adresu a jediné, čo musíte urobiť, je doladiť detaily a následne odsúhlasiť finálnu podobu projektu. Potom vám vypracujeme cenovú ponuku, po jej schválení sa môžeme hneď pustiť do stavby.

domáca sauna interier
Nasledujú výkopové práce, príprava elektroinštalácie, v prípade bazéna či vírivky zhotovenie terasy. Potom dovoz vybraných produktov a ich inštalácia. Posledná fáza zahŕňa záhradnícke úpravy a finálne upratovanie – nakoniec ani nepoznáte, že sa niečo stavalo. Domáca sauna, alebo infrasauna pri malých rozmeroch nevyžaduje žiadne stavebné úpravy len nájsť vhodný kúsok miesta a zásuvku na 230V.

Po vašom návrate vám ukážeme, ako produkty používať a obsluhovať a vy už potom môžete len odpočívať vo vašom súkromnom exkluzívnom wellness. Firma Aquamarine Spa vám dokáže, že i realizácia môže byť relaxom.

 

About the author