Nechajte sa zviesť čarom našich veľhôr

Vysoké Tatry si nás dokážu získať v každom ročnom období. Zakvitnuté lúky, zurčiace potoky, pestrofarebné listy a lyžiarsky raj. Toto je iba veľmi chabé zhrnutie reálnej skutočnosti. Či už ste turista, športovec alebo „len“ milovník kvalitného relaxu, nájdete tu svoje miesto. V každom prípade však zaiste oceníte, keď budete mať kde zložiť na noc hlavu, aby ste ráno odpočinutý znova nasávali tú skvelú energiu, ktorá prúdi v okolí. O ubytovanie v Tatrách nie je zaiste núdza a možno máte už vytipované svoje súkromné miesto, no my si Vám dovolíme predstaviť Hotel Slovan ***, ktorý má veľmi výhodnú polohu a z jeho okien uvidíte prekrásne panorámy. V zime určite poteší blízkosť zjazdoviek a lanoviek, ktoré sú vzdialené len 250 metrov od tohto ubytovacieho komplexu. Toto však nie je ani zďaleka jediná výhoda.

Ubytujte sa v srdci vysokých Tatier

Hotel Slovan môžeme celkom pokojne pokladať za rodinné zariadenie. Okrem iného je tomu prispôsobený svojím vybavením a rodiny s deťmi tu môžu stráviť skutočne nádherné okamihy bez stresu. Hotel má až 120 kvalitných izieb trojakého štandardu. Stačí si vybrať, čo Vám bude najviac vyhovovať. Atraktívna oblasť v srdci Tatier si Vás okamžite získa, ak sa tak už nestalo. Priateľský prístup, výborné služby, množstvo možností, ako tráviť voľný čas a romantické prostredie… No kto by si to neužíval? Dovoľujeme si tvrdiť, že ubytovanie Tatranská Lomnica patrí medzi najkrajšie horské destinácie, kde môžete tráviť svoju rodinnú dovolenku. Na svoje si tu prídu aj tí najnáročnejší klienti a milovníci dobrého jedla. Živé varenie, pestrá domáca kuchyňa a bohatý bufet, aj toto je hotel Slovan. Pokiaľ sa tu ubytujete, získavate grátis vstup do Centra zábavy a Relax centra. Obľúbenosť hotela podčiarkuje aj fakt, že patrí medzi TOP 10 zariadení na Slovensku, ktoré sa orientujú na rodiny s deťmi a najmenším vedia zabezpečiť skvelý animačný program. Je tu ale tiež možnosť zorganizovať firemnú akciu alebo konferenciu. Ubytovacie zariadenie roka 2013 sa tak hrdo hlási o Vašu priazeň.

Zamilujte sa zas a znova

Aj keď ste už naše veľhory navštívili desiatky krát, vždy je tu čo objavovať. Je to proste bezodná studnica krás, do ktorej sa môžete zamilovať tisíckrát a vždy pre niečo iné. Nezabudnuteľné ubytovanie Vysoké Tatry s podtitulom Hotel Slovan zosobňuje všetko, čo môžete od podobného zariadenia očakávať. Nádherné prostredie, milý personál, únik pred realitou a veľa-veľa iných predností. V prípade škaredého počasia si môžete zahrať biliard, tenis alebo stolný futbal priamo v hoteli. Deti si iste získajú dva detské kútiky, animačné a spoločenské hry, no a v lete ich určite vezmite do MINI ZOO uprostred panenskej tatranskej prírody. Náučné chodníky, nový detský park Kamzíkovo, masáže alebo kúpeľ. Príďte si to všetko prežiť na vlastnej koži a uvidíte, že sa sem budete s radosťou vracať.

Zdroj a foto: hotelslovan.sk

About the author