Zóna dokonalého pohodlia s firmou COLLERKLIMA

Za svetoznámu značku v oblasti poskytovania špičkového sortimentu na vetranie, klimatizáciu a vykurovanie považujeme aj Daikin. Táto pôvodom japonská značka má zastúpenie po celom svete. Prostredníctvom programu Home Comfrot Expert sa zameriava na konečného užívateľa rezidenčného trhu. Touto cestou si tiež vyberá na základe prísneho výberového konania svojich partnerov. Firma COLLERKLIMA je jedným z nich a vďaka tomu, že spĺňa prísne kritéria nadnárodnej spoločnosti, radí sa medzi odborníkov na Daikin technológie a produkty. Najvyššia možná kvalita skombinovaná s atraktívnou cenou a skvelými výsledkami prináša klientom pocit Perfekt Comfort Zone (zóny dokonalého pohodlia).

Nepopierateľné plusy značkového sortimentu

Na webovej stránke spoločnosti COLLERKLIMA nájdete produkty, ktoré predkladajú inovatívne možnosti a plnia nároky najnáročnejších klientov. Ich dominantnými vlastnosťami sú tiež orientácia na životné prostredie a úspora energií. A práve toto sú základné požiadavky moderných domácností. Či už je to klimatizácia, čistička vzduchu alebo tepelné čerpadlo, všetko nájdete na jednom mieste u autorizovaného predajcu. Práve v zimnom období, kedy sa vo veľkom kúri a možno aj menej vetrá, vzduch je suchý a presýtený baktériami. Ako ideálne riešenie tohto problému sa ukazuje čistička vzduchu, ktorú zvlášť ocenia domácnosti s deťmi. Momentálne ju môžete zakúpiť aj v skvelej predvianočnej akcii.

Rady produktov zamerané na individuálne potreby

Spoločnosť Daikin v zastúpení svojich partnerov momentálne ponúka tri bezkonkurenčné systémy, a to Daikin Altherma, Daikin Emura a Daikin Ururu Sarara.

Vykurovacia jednotka Altherma sa osvedčila v nízkoenergetických domoch a novostavbách, kde ju majitelia s obľubou kombinujú s kotlami na fosílne palivá. Vďaka tomuto systému ušetríte až päťkrát viac nákladov ako je to pri iných alternatívach. Mnohí tiež iste ocenia oveľa nižšiu produkciu CO2. Tento inteligentný systém dokáže pomocou špeciálneho ovládača korigovať každý. Poháňa ho tiež tepelné čerpadlo, ktoré zabezpečuje bezobslužný zdroj tepla a nespôsobuje žiadne emisie. Preberá jednoducho vzduch z vonkajšieho prostredia a presúva ho ďalej do systému na teplú vodu.

Klimatizačné zariadenie Emura v sebe okrem chladenia, kúrenia, vetrania a odvlhčovania kombinuje elegantný dizajn, úsporu energie a nenáročnú obsluhu. Interiér nie je jeho inštaláciou nijak narušený, práve naopak, získava sofistikovaný vzhľad. Ide teda o vysoko univerzálny systém, ktorý v zime zahreje a v lete príjemne osvieži.

Podobne je na tom aj celkom nový Daikin Ururu Sarara, ktorý jedinečne kombinuje vetranie, čistenie, zvlhčovanie a odvlhčovanie. Dokáže teda priniesť komfort, ktorý v danej chvíli práve potrebujete.

Sme presvedčení, že produkty, ktoré nájdete na webovej stránke spoločnosti COLLERKLIMA, si jednoducho musíte zamilovať.  

Foto: © [Henry Noel] / Dollar Photo Club

 

 

About the author