Pánska maskáčová móda: Viete, ako ju správne nosiť?

  • 30. októbra 2020
  • 0 Comment
  • 214 Views
  • 0 Like
  •  Share

Maskáčové oblečenie si za posledné roky vyslúžilo veľkú pozornosť. Nosia ho snáď všetky vekové kategórie, od mladších k starším. Najväčšiu obľubu si získalo najmä u mužov, ktorí naň nedajú dopustiť. Čo by vám doma z tejto potlače nemalo rozhodne chýbať?

Maskáčové nohavice sú základom

Ak vo svojom šatníku zatiaľ nemáte žiadne maskáčové kúsky, je potrebné napraviť to. Pánske maskáčové nohavice sú základom, ktorým by ste mali začať. Výhodou je, že tento typ pánskych nohavíc nájdete v množstve strihov a prevedení.

Niektoré sú skôr jednoduché, podobajú sa klasickým rifliam. Iné zas majú aj vačky po bokoch či iné praktické doplnky.

Štýlové pánske maskáčové nohavice by nemali byť príliš úzke. Mali by od nôh trochu odstávať a poskytovať dostatok priestoru. Pri nosení sa musíte cítiť dobre.

Nezabúdajte na maskáčový vrch

V rámci vrchnej časti máte na výber dva hlavné varianty. Tým prvým je klasické maskáčové tričko. Nájdete ho za príjemnú cenu a vydrží veľmi dlho. Plus, okrem klasickej “čistej” maskáčovej potlače nájdete aj rôzne iné zaujímavé typy.

Druhou možnosťou je maskáčová košeľa. Tá si za posledné roky našla mnohých priaznivcov. Tento typ košieľ vyzerá veľmi dobre. V šatníku by ju mal mať každý muž.

Praktický kúsok vo forme maskáčovej bundy

A v prípade, že by ste chceli nakupovanie zakončiť kúpou tretieho, a veľmi praktického, kúsku oblečenia, mali by ste siahnuť po maskačovej bunde. Tá je praktická, pretože vás ochráni pred sychravým a chladným počasím. Plus, je veľmi štýlová. Hodí sa každému.

Rovnako ako pri inom oblečení, tak aj pánske bundy nájdete vo viacerých farebných a strihových prevedeniach. Niektoré sú dlhšie, iné kratšie. Výber je na vás.

 

zdroj: Pexels.com

About the author