Sex s neznámym si často užijeme viac

Sex je prirodzenou súčasťou našich životov. Ak je však stále rovnaký a vždy s rovnakým partnerom, postupne sa stáva stereotypným a už ďalej prestáva byť takým pôžitkom ako kedysi. Preto si množstvo mužov a žien dokáže oveľa viac užiť sex s partnerom, s ktorým sa pred tým nepoznali, ako so životným partnerom. Samozrejme, podstatnú časť sexu tvorí aj láska, ale predsa sa vieme lepšie odviazať a počas intímnych hier myslieť prednostne na svoj pôžitok, keď s niekým spíme len tak bez veľkých citov.

Na chvíľu sa staňte sexuálnym egoistom

Sex s neznámym je okrem samotného intímneho vzrušenia spojený aj so vzrušením z neznámeho. Nikdy totiž neviete, ako sa daný večer skončí, a preto môže niekoho vzrušovať aj tento pocit. Za každých okolností však treba mať vždy oči na pozore a rozhodne sa nezahadzovať s pochybnou osobou, z ktorej nedôveryhodnosť doslova srší. Ak sa však nájde naozaj slušný pán či dáma na úrovni, anonymný sex je zárukou obrovského vybláznenia sa v posteli a nadobudnutia nových sexuálnych zážitkov. Pri sexe s vopred neznámym človekom netreba riešiť spokojnosť toho druhého, ale byť na chvíľu egoistom a myslieť len a len na seba.

Hľadanie anonymného sexu

Možností, ako nájsť niekoho na anonymný sex, je skutočne neúrekom. Môžete sa jednak vydať na internetové zoznamky, kde striehne hneď niekoľko ľudí práve za týmto účelom. Tu však treba komunikovať s obrovskou opatrnosťou, pretože nikdy neviete, kto sa nachádza na druhej strane. Veľa profilov existuje len pre zábavu ich vlastníkov, prípadne sa za nimi môžu ukrývať rôzne indivíduá. Muži to majú o niečo jednoduchšie, najmä ak majú peniaze. Im stačí napríklad navštíviť internetovú službu koncentrujúcu dámy ponúkajúce sexuálne služby, napríklad privatportal.sk, zavolať a dohodnúť si stretnutie. Buď na hoteli, prípadne priamo na priváte.

Pri sexe s neznámym, ktorý sa dohodol na zoznamke, prípadne cez na to určené portály, treba myslieť na ochranu, a to za každých okolností. Pri sebe by ju mali mať najmä páni, ale pre istotu aj ženy. Preto dámy, ak sa niekedy budete chystať na sexuálne stretnutie, hoďte si do kabelky radšej aj prezervatív.

Účasť na sex párty

Ďalším spôsobom anonymného sexu je tiež účasť na rozličných sex páry, napr. swingers. Na nich majú ľudia často na tvári rôzne masky, tak, aby ich nikto nespoznal. A z celého tela je zakrytá práve a jedine tvár. Na takýchto akciách môžete dosať sex ponuky hneď od viacerých ľudí naraz, a preto si to za jeden večer užijete hneď s viacerými. Prípadne na akciách podobného charakteru máte príležitosť zažiť niečo nové, čo ste v sexe doteraz nepoznali. Pamätajte však na to, že na takúto akciu treba ísť vždy v 100 % zdravotnom stave. Akcie hromadného sexu sú veľkým rizikom, pretože nikdy neviete, či takto rozmýšľajú naozaj všetci zúčastnení.

About the author