Vlasy – koruna krásy každej ženy

Ženy chcú vyzerať skvele za každých okolností. Chceme mať bezchybnú pleť, postavu, no samozrejme aj vlasy, ktoré sú našou korunou krásy. Túžime najmä po lesklých a pevných vlasoch, ktoré budú príjemné na dotyk a jednoduché na úpravu. Málokto však vie, že k dosiahnutiu takýchto výsledkov stačí brazílsky keratín, ktorý je základom nielen zdravých vlasov, ale aj nechtov a pokožky. Ide o bielkovinu, ktorú obsahuje každý náš vlas, no nie všetci jej máme dostatok.

 

Zdravé a lesklé vlasy nemusia byť už len snom!

brazilsky-keratin-cocochoco-ucinky

Brazílsky keratín je vhodný na všetky typy vlasov, pretože nejde o žiadnu chemikáliu či škodlivinu, ktorá by ich poškodila. Práve naopak! Je to univerzálny produkt, ktorý je určený pre suché, kučeravé, zničené či farbené vlasy, ale aj pre také, ktoré neboli nikdy ničím ošetrené. Účinok keratínu je vo všetkých prípadoch rovnaký – vlasy sú zdravé, ošetrené, zregenerované a uhladené! Nepríjemné „krútenie“ či hodinová úprava budú pre vás už konečne minulosťou! Starostlivosť o vlasy v podobe aplikácie keratínu má jednu veľkú výhodu – keratín opravuje vlasy zvnútra, čiže nebudú pekné len na pohľad, ale ich vnútorná štruktúra bude uzdravená a vyrovnanie vlasov bude viditeľné niekoľko mesiacov.

COCOCHOCO keratín si môžete aplikovať v pohodlí domova, a to veľmi jednoducho. Vlasy si umyjete čistiacim šampónom, vysušíte ich uterákom a fénom. Následne nanesiete pomocou štetca na vlasy keratín, ktorý taktiež vyfénujete a následne vyžehlíte pomocou žehličky na vlasy, aby sa dostal do vnútra vlasu! Počas starostlivosti o vlasy sa odporúča používať bezsulfátový šampón, ktorý zbytočne nedráždi vlasovú pokožku a je vhodný aj pre citlivejší typ pleti. Ak si netrúfate na aplikáciu keratínu svojpomocne, nevadí! Na Slovensku je už viac ako 70 salónov, ktoré ponúkajú jeho aplikáciu, čiže profesionálni kaderníci sa o všetko postarajú za vás!

bkt250-cl400-fs400

Vlastníte kadernícky salón?

Ak ste majiteľom kaderníckeho salónu, určite oceníte veľkoobchodné ceny produktov COCOCHOCO a registráciu do mapy salónov, vďaka čomu môžete získať väčšiu návštevnosť zákazníkov! Využite aj vy rôzne cenové výhody, ktoré vám ponúkame a dajte možnosť ukázať svojim klientom, čo sú to skutočne zdravé vlasy!

About the author