Založenie firmy? Haha, to je hračka!

Takúto vetu z úst podnikateľov asi často nepočúvame. Viete prečo? Lebo ešte neobjavili jeden portál, ktorý založenie firmy zjednoduší na najľahšiu možnú úroveň!

Založenie živnosti, založenie s.r.o., to sú veci, ktoré sa s prídavnými menami ako rýchly, jednoduchý a nenáročný asi často nespájajú. Už na základných a stredných školách, kedy sa po prvý krát stretávame s témou zakladania živností a s.r.o., si mnohý z nás uvedomujú, že je to skutočne náročné. Mnohí sa nechajú od podnikania odradiť len keď uvidia základné vybavovačky a „papierovačky“, ktoré sa spájajú so zakladaním firiem. Je pochopiteľné, že nie každý je ochotný absolvovať taký stres. To je však veľká škoda, podnikanie je totiž spôsobom, ako sa dá zarobiť prakticky neobmedzené množstvo peňazí. Teda ľudia, ktorí sa nechajú ťažkosťami týkajúcimi sa podnikania odradiť, sami seba oberajú o veľké životné príležitosti, ale na druhej strane uľahčujú cestu tým, ktorý sa od podnikania odradiť nenechali. Buďte aj vy sebavedomí a nenechajte sa od podnikania odradiť. Existujú totiž spoločnosti, ktoré začínajúcim podnikateľom pomáhajú s aktivitami ako založenie živnosti, založenie s.r.o. a podobne, napríklad Firmáreň.

Firma za 15 minút?

Čo je to Firmáreň? Jedná sa o inovatívny nástroj využívajúci najmodernejšie technológie z oblasti elektronizácie služieb štátnej správy. Cieľom tohto portálu bola jedna vec – uľahčiť založenie firmy tak, ako jednoduché je dnes založenie emailového konta. Firmáreň ponúka mnoho služieb týkajúcich sa zakladania a správy firiem – vytváranie živnosti, založenie s.r.o., likvidácia firmy, zmeny vo firme, zrušenie živnosti, ale aj predaj ready made s.r.o. Možno z toho vyplýva, že to bude drahé. Omyl! Vďaka konceptu s plne automatizovanými procesmi dokáže Firmáreň zaručiť vysokú kvalitu poskytovaných služieb za naozaj výhodné ceny. Na vytvorenie firmy navyše nepotrebujete vlastniť zložitý elektronický podpis ani si najímať drahých právnikov. Tak nečakajte, založte si svoju firmu už dnes!

About the author