V kurze je elegancia!

Ak neviete, čo v tohtoročnú zimu na seba vedzte, že sa dbá predovšetkým na eleganciu a celkový štýl, ktorý vyžaruje z Vášho oblečenia. Pánska móda počas zimy nikdy nebola zvlášť oslnivá. Väčšinou nie príliš výrazné pánske oblečenie bolo doplnené o bundu, respektíve kabát. Poďme sa však spolu pozrieť na to, čo je teraz v móde a nechajte sa možno aj inšpirovať.

Kabáty nie sú len pre starších

Aspoň v minulosti sme kabáty mohli vidieť len na starších mužoch. Väčšinou boli kožené a celkovo vyjadrovali aj istý luxus či noblesu, ktorá z tohto materiálu priam vyžarovala. Postupne s avšak zmenil aj materiál a taktiež kabáty možno vidieť aj na mladších mužoch, ktorí podľahli im elegantnému vzhľadu. Pánsky športový kabát je vyrobený z iného materiálu ako z kože, väčšinou zo syntetiky a je vhodný nielen k poltopánkam, ale aj k štýlovým teniskám vhodných aj do chladného počasia. Tieto tenisky sú členkové a väčšinou majú aj zvýšenú platformu. Ku kabátu si môžete dať nielen rifle, ale aj nohavice v rôznych farebných variantoch v závislosti od farby kabátu. Klasický tenší pánsky kabát napríklad v čiernej farbe je však najvhodnejší k poltopánkam, ktoré môžu byť napríklad aj z brúsenej kože.

Ak nie kabáty, tak potom Vám zostávajú len bundy. Pánske bundy sú čo sa ich výzoru alebo materiálu týka relatívne podobné. V zásade sú lesklé alebo matné, pričom napríklad zimné bundy sú každá rovnako hrubá a taktiež sú aj podobné čo sa strihu týka. Na mužovi veľmi dobre vyzerá obtiahnutá bunda, avšak dajte si pozor na jej dĺžku. Pod bundu si pokojne dajte sveter alebo mikinu bez kapucne. Predovšetkým svetre sú neodmysliteľnou súčasťou každej zimy. Sú farebne veľmi pekne spracované a taktiež na mužoch vďaka ich dokonalému strihu perfektne sedia na postave.

Kabáty, bundy či svetre nájdete v internetovom obchode DSTREET.sk

About the author